Proszę czekać...

Avatar: Frontiers of Pandora

Avatar: Frontiers of Pandora

Dystrybutor: Ubisoft
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 299.99 zł
Twoja cena: 259.99 zł

lub 1091.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Avatar: Frontiers of Pandora w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie Ubisoft ConnectUPLAY.Avatar: Frontiers of Pandora to przygodowa gra akcji, osadzona w uniwersum filmowej serii Avatar. Produkcja została opracowana przez studio Ubisoft Massive, mające w swoim portfolio między innymi cykl Tom Clancy's The Division.

Akcja gry Avatar: Frontiers of Pandora toczy się w XXII stuleciu, na księżycu Pandora, okrążającym jeden z gazowych gigantów w układzie Alfa Centauri. Pandora, dysponująca bogatym ekosystemem oraz zasiedlona przez rasę inteligentnych istot określanych mianem Na'vi, jest celem ziemskich korporacji, pragnących za wszelką cenę pozyskać jej surowce. Wśród nich prym wiedzie ZPZ, czyli Zarząd Pozyskiwania Zasobów (ang. RDA – Resources Development Administration).

W trakcie rozgrywki wcielamy się w jednego z przedstawicieli (lub przedstawicielek) rasy Na’vi, który w dzieciństwie został uprowadzony przez ZPZ, a następnie wyszkolony, by jej służyć. Kiedy piętnaście lat później nasza postać zdołała wybudzić się z kriogenicznego snu i odzyskać wolność, jej własny lud nie przyjął jej z otwartymi ramionami. Od tej pory musi ona zrobić wszystko, by zdobyć zaufanie swoich pobratymców reprezentujących rozmaite klany, odzyskać więź z Pandorą i dziedzictwem swoich przodków, a także stawić czoła najeźdźcom z kosmosu.

 

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.