Proszę czekać...

Automobilista

Automobilista

Dystrybutor: Reiza Studios
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 89.99 zł
Twoja cena: 19.99 zł

lub 83.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Automobilista w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.AUTOMOBILISTA stawia Cię w fotelu jednego z najbardziej zaawansowanych symulatorów wyścigów i zapewnia wyjątkowe wrażenia z sportów motorowych!

Jako naturalny następca poprzedniego tytułu Reiza Studios - cenionego magazynu Stock Car Extreme, pierwotnie wydanego w 2013 r. - AUTOMOBILISTA kontynuuje symulację brazylijskich serii wyścigowych premium, takich jak Stock Car V8, Copa Petrobras de Marcas, Formula 3 Brasil i Mitsubishi Lancer Cup  teraz dodaje każdy samochód i każdy tor z ich mistrzostw w 2015 roku.

Poza brazylijskim rdzeniem, AUTOMOBILISTA jest bogato uzupełniona o jeden z najbardziej zróżnicowanych wyborów lub pojazdów wyścigowych, które znajdziesz w grze wyścigowej: tylko w AUTOMOBILISTA będziesz mógł przeskoczyć z wypożyczalni gokartów do jednomiejscowego pojazdu o mocy 800 KM; od dryfowania Rallycross EvoX po rampy w Supertrucku; od opanowania podstaw jazdy w Formule Vee po zarządzanie całodziennym wyścigiem w prototypie wytrzymałościowym; tam i z powrotem poprzez historyczną i nowoczesną zawartość zawierającą próbkę z kilkudziesięciu lat historii wyścigów - wszystko to i wiele więcej w ciągu kilku kliknięć myszką. Dokładnie zbadany i spójnie opracowany dla maksymalnej dokładności symulacji, AUTOMOBILISTA rejestruje zabawę, jaką mogą zapewnić tylko sporty motorowe w różnych formach.

Oprócz treści już obecnych w Stock Car Extreme - z których wszystkie zostały wszechstronnie zaktualizowane - AUTOMOBILISTA zmienia go na nowy poziom, dodając wszystkie nowe samochody i utwory zaproponowane w kampanii crowdfundingowej SimRacing Bonanza, nowe funkcje symulacji, takie jak dynamiczne warunki na torze, zaawansowane modelowanie przekładni i opon, znaczące ulepszenia fizyki, grafiki i dźwięku, nowe tryby gry i wiele więcej!

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.