Proszę czekać...

Automobilista 2

Automobilista 2

Dystrybutor: Reiza Studios
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 149.99 zł
Twoja cena: 79.99 zł

lub 335.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Automobilista 2 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Automobilista 2 to kontynuacja realistycznej gry wyścigowej wydanej w 2016 roku, w której nacisk położony został na brazylijskie sporty motorowe. W czasie zabawy gracze biorą udział w zawodach z serii rajdowych oraz poznają najważniejsze postacie i osiągnięcia związane z tą dziedziną. Za produkcję i wydanie odpowiedzialne jest Reiza Studios.

Automobilista 2 jest grą wyścigową, która kładzie duży nacisk na realizm rozgrywki. Gracz zasiada za kierownicą jednego z dostępnych pojazdów i bierze udział w wyścigach na rzeczywistych torach wyścigowych – od obiektów historycznych (np. Imola 1988), przez współczesne (np. Santa Cruz, Vir Full oraz Ibara) po trasy gokartowe. Wśród dostępnych pojazdów znaleźć można wiele licencjonowanych modeli: od gokartów po samochody formuły Vee. Każdy z nich charakteryzuje się odmienną mechaniką jazdy. W czasie rajdów gracze muszą zawracać uwagę na szereg różnych aspektów, wpływających na zachowanie pojazdu. Warunki różnią się w zależności od pogody oraz właściwości konkretnego toru.

Automobilista 2 oferuje kampanię fabularną do rozegrania w pojedynkę oraz wyścigi w trybie multiplayer. Automobilista 2 działa na tym samym silniku co Project CARS. Dzięki temu produkcja oferuje wysokiej jakości grafikę zawierającą zaawansowane, dynamiczne systemy pogodowe i zmienne warunki panujące na torze. Automobilista 2 oferuje także wsparcie dla gogli wirtualnej rzeczywistości. (Źródło: www.gry-online.pl)

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.