Proszę czekać...

Assassins Creed III

Assassins Creed III

Dystrybutor: Ubisoft
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 80.00 zł
Twoja cena: 54.99 zł

lub 230.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Assassin's Creed III w ofercie na keye.pl Klucz należy aktywować na platformie Uplay.Assassin's Creed III to kontynuacja opowieści o konflikcie bractwem Asasynów a zakonem Templariuszy. W tej części opuszczamy Bliski Wschód i Europę, przenosimy się do Ameryki Północnej gdzie poznamy nowego asasyna, który ma w sobie domieszkę indiańskiej krwi. Przygodę z Connorem – bo tak ma na imię najnowszy bohater – rozpoczynamy od zniszczenia jego rodzinnej wioski, po tym wydarzeniu postanawia poświęcić swoje życie na zwalczaniu tyranii i poszukiwaniu sprawiedliwości.

Główna oś fabularna stanowi okres wojny niepodległościowej w Ameryce będziemy świadkami takich wydarzeń jak „bostońska herbatka” czy podpisanie konstytucji USA. Gra zaoferuje nam nowe krajobrazy, miasta są zaprojektowane całkowicie inaczej niż w powszednich częściach. Ponadto do dyspozycji mamy rozległe i gęste lasy które Connor pokonuje z taką samą łatwością jak budynki w miastach.

Z racji na pochodzenie Connora dotrzymujemy nowy wachlarz broni takich jak topory czy łuki. A jeśli się znudzimy skakaniem po budynkach i drzewach to twórcy gry przygotowali nam całkowicie inny model rozgrywki podczas żeglowania po morzach i oceanach. Idea morskich przygód została rozwinięta w Assassins Creed IV Black Flag.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: 2.60 GHz Intel Core 2 Duo
Karta graficzna: GeForce 8800
Pamięć RAM: 2 GB
Hdd: 17 GB
System: Win Vista / Win 7 / Win 8

Zaloguj się, żeby dodać opinie.