Proszę czekać...

Assassin's Creed Unity

Assassin's Creed Unity

Dystrybutor: Ubisoft Studios
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 99.99 zł
Twoja cena: 33.99 zł

lub 142.76 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Assassin's Creed Unity​ w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie UPLAY.Assassin’s Creed Unity to next-genowa ewolucja flagowego tytułu zasilanego mocą nowego silnika Anvil. Od zdobycia Bastyli po ścięcie Ludwika XVI, doświadczysz rewolucji francuskiej jak nigdy dotąd i pomożesz ludowi Francji stworzyć nową przyszłość.

Paris, rok 1789. Rewolucja zamienia to wspaniałe miasto w gniazdo terroru i chaosu. Brukowane ulice spływają krwią mieszczan, którzy stawili opór arystokracji. 

W czasie, gdy naród rozrywa się na strzępy, młody człowiek imieniem Arno wyrusza w niezwykłą podróż, która ujawni prawdziwe siły stojące za rewolucją. Jego poszukiwania doprowadzą go do jądra zmagań o przyszłość kraju i uczynią go Mistrzem Asasynów.

  • BEZKOMPROMISOWY BOHATER W OKRUTNYM ŚWIECIE - Grasz jako Arno, nowy asasyn, brytalniejszy i bardziej niebezpieczny niż jego poprzednicy. Poluj na swoje ofiary korzystając z wachlarza nowych broni, takich jak Niewidzialne Ostrze, oraz Ukryte ostrze połączone z kuszą.
  • NOWE ELEMENTY PARKOUR, NOWY SPOSÓB WALKI - Pozostań w ukryciu, trop ofiarę i uderzaj bez ostrzeżenia. Niespotykany dotąd stopień swobody i kontroli nad postacią dzięki nowemu silnikowi Anvil. 
  • POGŁĘBIONA MECHANIKA PERSONALIZACJI - Pozostań w ukryciu, trop ofiarę i uderzaj bez ostrzeżenia. Stwórz własny styl gry wybierając własną broń, wyposażenie, ubiór oraz umiejętności. Korzystaj z setek możliwości i kombinacji. Rozbuduj umiejętności walki, ukrywania się i orientacji w terenie dzięki nowemu drzewku.
  • PARYŻ Z CZASÓW REWOLUCJI – POKAZANY JAK NIGDY DOTĄD - Przechodź przez olśniewające, pełnowymiarowe ulice miasta w otwartym świecie. Stworzonym dzięki możliwościom silnika Anvil.
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
Karta graficzna: 2 GB VRAM - NVIDIA GeForce GTX 680 / AMD Radeon HD 7970
Pamięć RAM: 6 GB RAM
Hdd: 50 GB HD
System: Windows 7 SP1 / Windows 8 / Windows 8.1

Zaloguj się, żeby dodać opinie.