Proszę czekać...

Assassin's Creed Mirrage

Assassin's Creed Mirrage

Dystrybutor: Ubisoft
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 269.99 zł
Twoja cena: 189.99 zł

lub 797.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Assassin's Creed Mirrage w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie Ubisoft ConnectUPLAY.Assassin’s Creed: Mirage (wcześniej znany pod kodową nazwą Rift) to kolejna gra z serii o zakapturzonych zabójcach, zapoczątkowanej przez Ubisoft w 2007 roku. Za produkcję odpowiada studio Ubisoft Bordeaux (twórcy m.in. DLC Gniew druidów do AC: Valhalla). Jej skala jest znacznie mniejsza niż w przypadku trzech poprzednich odsłon cyklu, czyli AC: Origins, AC, Odyssey i AC: Valhalla. Rozmiar oddanego w ręce gracza obszaru przypomina pojedynczy region z dowolnego z owych tytułów.

Przez to AC: Mirage jest określany mianem pobocznej części serii. To pozwoliło twórcom odejść od gatunku RPG, w którego kierunku skręciła ona w 2017 roku, i niejako powrócić do korzeni – do konwencji przygodowej gry akcji skoncentrowanej na narracji. Niemniej Assassin’s Creed: Mirage nie jest całkowicie liniową produkcją. Istnieje bowiem kilka momentów w fabule, w których możemy wybrać kolejność realizacji zadań, natomiast przy eliminacji głównych celów mamy dużą swobodę w doborze metody dokonania zabójstwa.
 

Akcję Assassin’s Creed: Mirage osadzono w IX-wiecznym Bagdadzie – historia rozpoczyna się dokładnie w 861 roku, tj. w trakcie złotej ery miasta. Metropolia została podzielona na cztery zróżnicowane dzielnice, w których znajduje się zarówno strefa przemysłowa, jak i malownicze ogrody. Co ciekawe, w grze odwiedzamy także Alamut – znaną z „jedynki” fortecę asasynów. W AC: Mirage trafiamy do niej w momencie, gdy nie jest jeszcze w pełni ukończona.

Na głównego bohatera wybrano znanego z Valhalli Basima Ibn Ishaqa, który pochodzi właśnie z Bliskiego Wschodu. Przechodząc kampanię fabularną, poznajemy jego losy sprzed wydarzeń ukazanych w nordyckiej odsłonie cyklu, a także dowiadujemy się, w jaki sposób uliczny złodziej, którym był wcześniej, wstąpił do bractwa tytułowych zabójców – w grze wciąż znanego jako Ukryci – oraz poznał swoją mentorkę, Roshan (głosu użyczyła jej aktorka Shohreh Aghdashloo, będąca laureatką nagrody Emmy).

 

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.