Proszę czekać...

Assassin's Creed Liberation HD

Assassin's Creed Liberation HD

Dystrybutor: Ubisoft
Język:


Region: Free
Platforma:
Cena sugerowana: 59.99 zł
Twoja cena: 29.99 zł

lub 125.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Assassin's Creed: Liberation HD w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie UPLAY.Assassin's Creed: Liberation HD to przygodowa gra akcji z otwartym światem z serii Assassin's Creed. Gra została wyprodukowana przez Ubisoft.

Assassin's Creed: Liberation HD jest portem hitowej gry pierwotne przeznaczonej dla posiadaczy konsoli Playstation Vita. Tym razem Ubisoft zaoferował nam całkowicie inną historię od powszednich części, ponieważ fabuła w żaden sposób nie jest powiązana z dotychczasowym bohaterem serii Desmondem Milesem. Jednak czas akcji gry ma miejsce w tym samym okresie historycznym co trzecia część serii, będziemy mogli nawet spotkać Connora który był jej głównym bohaterem.

W grze wcielimy się w rolę ciemnoskórej Aveline de Gandpré – mieszkanki Noewgo Orleanu. Z racji na pochodzenie głównej bohaterki poza typowymi zadaniami dla asasyna będziemy mogli zmierzyć się z łowcami i handlarzami niewolników. Wraz z pierwszą asasynką w serii większość czasu gry spędzimy w Nowym Orleanie i bagnach Luizjany.

W stosunku do oryginału z PSV zmodyfikowano część misji, poprawiono część wizualną dodając do niej nowe efekty graficzne i dostosowano ją do wyższych rozdzielczości. Wprowadzono dynamiczny cykl dnia i nocy, a postacie zyskały odświeżone modele oraz mimikę twarzy.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core i3 2105 3.1 GHz
Karta graficzna: 512 MB VRAM Nvidia GeForce 8800GT
Pamięć RAM: 2 GB
Hdd: 3500 MB
System: Windows Vista SP2 / Windows 7 SP1 / Windows 8 / 8.1

Zaloguj się, żeby dodać opinie.