Proszę czekać...

Assassin's Creed II

Assassin's Creed II

Dystrybutor: Ubisoft Studios
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 29.99 zł
Twoja cena: 29.99 zł

lub 125.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Assassin's Creed II w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie Uplay.Assassin’s Creed II wprowadza zupełnie nowego głównego bohatera. Wcielamy się w młodego włoskiego szlachcica, Ezio Auditore da Firenze, a przedstawione wydarzenia rozgrywają się w epoce renesansu, w rozmaitych miastach, takich jak Wenecja czy Florencja.

 

Fabuła gry Assassin’s Creed II opowiada o zemście naszego protagonisty na ludziach, którzy zdradzili jego rodzinę i doprowadzili do śmierci jej niektórych członków. Mechanika rozgrywki nie uległa większym zmianom w stosunku do pierwowzoru, więc zabawa ponownie skupia się na likwidowaniu kolejnych celów, eksplorowaniu lokacji i wykonywaniu misji pobocznych. Nie zabrakło jednak nowych możliwości – możemy np. latać czy też pływać.

 

Assassin’s Creed II, podobnie jak poprzednik, oferuje tętniący życiem otwarty świat, zamieszkiwany tym razem nie tylko przez fikcyjne, ale również przez historyczne postacie. Jedną z nich jest Leonardo da Vinci, z którym zaprzyjaźnia się nasza postać.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8 GHZ / AMD Athlon X2 64 2.4GHZ
Karta graficzna: GeForce 7000 / ATI Radeon X1950
Pamięć RAM: 2 GB RAM
Hdd: 8 GB HD
System: Windows XP

Zaloguj się, żeby dodać opinie.