Proszę czekać...

Assassin's Creed Chronicles: China

Assassin's Creed Chronicles: China

Dystrybutor: Climax Studios
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 39.99 zł
Twoja cena: 19.99 zł

lub 83.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Assassin's Creed Chronicles: China w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie UPLAY.Assassin's Creed Chronicles to seria platformowych gier akcji przygotowanych przez Climax Studios we współpracy z firmą Ubisoft. W kolejnych częściach gracze mają okazję trafić do różnych okresów historycznych, by poznać losy legendarnych asasynów, szukających odkupienia, odwetu i zemsty.

 

Pierwsza odsłona cyklu Assassin's Creed Chronicles umożliwia przeniesienie się do Chin, do 1526 roku, w którym dynastia Ming chyli się ku upadkowi. Główną bohaterką Assassins Creed Chronicles: China jest świetnie wyszkolona asasynka, Shao Jun, która zamierza przywrócić dawną potęgę chińskiego bractwa, wykorzystując zdolności, jakich nauczyła się od samego mistrza, Ezio Auditore.

 

Assassin's Creed Chronicles: China to gra, w której nie zabraknie bezpośrednich starć z przeciwnikami, zabijania wrogów z ukrycia czy też eksploracji przy wykorzystaniu techniki parkouru. Co ciekawe, zwiedzanie jest możliwe na trzech różnych płaszczyznach. Przemieszczenia się między nimi odbywa się wyjątkowo płynnie i pozwala odkryć liczne sekrety i dodatkowe przejścia.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core 2 Duo E8200 2.6 GHz / AMD Athlon II X2 240 2.8 GHz
Karta graficzna: 1024MB VRAM - nVidia GeForce GTS450 / AMD Radeon HD5770
Pamięć RAM: 2 GB RAM
Hdd: 4 GB HD
System: Windows 7 SP1 / Windows 8 / Windows 8.1

Zaloguj się, żeby dodać opinie.