Proszę czekać...

Arma III Digital Deluxe

Arma III Digital Deluxe

Dystrybutor: Bohemia Interactive Studio
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 99.99 zł
Twoja cena: 64.9 zł

lub 272.58 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Arma III Digital Deluxe w ofercie na keye.pl . Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Arma III to trzecia odsłona cyklu gier,  zapoczątkowanego w 2006 roku przez czeskie studio Bohemia Interactive.
Gry z serii ArmA znane są z taktycznej rozgrywki, dobrze symulującej zespołową pracę oddziału. Realistyczna odzwierciedlenie obsługi broni i pojazdów, wspierane przez wyrafinowane AI przeciwników, zmuszają gracza do taktycznego myślenia na każdym kroku, dokładnie jak na prawdziwym polu bitwy – jeden mały błąd może doprowadzić do porażki.

Arma III oddaje do dyspozycji graczom ponad 20 pojazdów i 40 rodzajów broni.
Dwa tryby rozgrywki: jednoosobowa kampania lub wieloosobowa rozgrywka w trybie multiplayer.
Autentyczność mechaniki rozgrywki wsparta wiernym odtwórstwem pola bitwy. Twórcy gry zadbali o najmniejsze szczegóły przy tworzeniu najmniejszych elementów pojazdów, broni i otoczenia.
Innowacyjne połączenie dynamicznej akcji z taktyczną rozgrywką.

Akcja gry przenosi nas do niedalekiej przyszłości. Po latach intensywnych operacji wojennych prowadzonych na bliskim wschodzie, Europa staje się ostatnim bastionem dla osłabionych konfliktem sił NATO. Dowództwo pokłada nadzieje w desperackiej misji na odległych tyłach wroga. Rozpoczyna się operacja ostatniej szansy o kryptonimie „Magnitude”.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Dual-Core 2.4 GH
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8800GT
Pamięć RAM: 2 GB
Hdd: 10 GB
System: Windows Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.