Proszę czekać...

Arma III Apex DLC

Arma III Apex DLC

Dystrybutor: Bohemia Interactive
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 129.99 zł
Twoja cena: 84.99 zł

lub 356.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Arma III Apex DLC w ofercie na keye.pl. Należy aktywować na platformie STEAM. Wymaga podstawowej edycji gry Arma III.Zaciągnij się na czynną służbę w całkiem nowym teatrze działań wojennych w rozszerzeniu Arma 3 Apex. Archipelag wysp pacyficznych Tanoa daje nowe możliwości prowadzenia każdego rodzaju operacji wojskowych. Weź udział w taktycznej rozgrywce znanej z Arma 3, w której ruch, ostrzał i gra zespołowa odgrywają kluczową rolę, a także skorzystaj z nowych pojazdów, broni i sprzętu, aby sprostać wyzwaniom stawianym przez niegościnne i obce środowisko.

 

Rozszerzenie Apex to uwieńczenie ponad 15 lat pracy przy tworzeniu serii Arma. Poznaj jedną z najbardziej niezapomnianych gier komputerowych; poczuj przypływ adrenaliny związany z ciężko wypracowanym zwycięstwem; odkryj wciąż ewoluującą platformę gry wraz z oficjalną i tworzoną przez graczy zawartością; dołącz do jednej z tysięcy grup tworzonych przez społeczność Arma i poznaj ludzi z całego świata. Pełna autentyzmu, otwarta i różnorodna – oto czołowa gra militarna na PC w najlepszym wydaniu. Witajcie w Arma 3 Apex!

 

- Tanoa - Bujna roślinność, charakterystyczne miejsca, bogata historia i osiągnięcia nowoczesnej techniki – ten położony na Południowym Pacyfiku archipelag o powierzchni 100 km² dostarczy graczom autentycznych doznań z walki na wielką skalę. Zróżnicowane lokalizacje, takie jak lasy deszczowe, wulkany, slumsy, przetwórnia trzciny cukrowej czy port przemysłowy stanowią idealne tło dla wszystkich scenariuszy rozgrywki.
- Nowa frakcja, 13 nowych broni, nowe mundury i sprzęt
- 10 nowych pojazdów
- Kampania w trybie kooperacji i wieloosobowy tryb End Game

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.