Proszę czekać...

Apocalipsis

Apocalipsis

Dystrybutor: Punch Punk Games
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 39.99 zł
Twoja cena: 34.99 zł

lub 146.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Apocalipsis w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Apocalipsis: Harry at the End of the World to tradycyjna gra przygodowa, w stylu takich tytułów jak Samorost czy Machinarium, gdzie główkowanie nad zagadkami jest wyzwaniem i źródłem radości z gry. Ten sprawdzony model rozgrywki idealnie pasuje do historii o rozstaniu, odkupieniu i, dosłownie, końcu świata.

W Apocalipsis wcielasz się w Harry’ego, dla którego utrata jego ukochanej oznacza koniec świata. Teraz musi wyruszyć w podróż przez dziwną i nieprzyjazną krainę, by ją odzyskać. Na swojej drodze spotka fantastyczne stwory, prosto z grafik artystów europejskich z XV wieku, by ostatecznie pokonać dręczące go demony. Narratorem podróży będzie Nergal, wokalista zespołu Behemoth, którego muzykę w nowej, nastrojowej wersji także będzie można znaleźć w grze.

Apocalipsis z XV wiekiem łączy zarówno styl graficzny, jak i sam świat gry, który jest inspirowany Apokalipsą św. Jana i skąpany w średniowiecznej filozofii i wierzeniach.
Każde miejsce, które odwiedzisz i każda postać, którą spotkasz w Apocalipsis wywodzi się z rycin z XV i XVI wieku stworzonych przez takich artystów jak Hans Holbein, Michael Wolgemut czy Albrecht Dürer. To połączenie średniowiecznej sztuki i filozofii z grami wideo wciągnie cię w świat, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyłeś.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.