Proszę czekać...

Apex Legends - Bloodhound Edition

Apex Legends - Bloodhound Edition

Dystrybutor: Respawn
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 99.99 zł
Twoja cena: 74.99 zł

lub 314.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Apex Legends - Bloodhound Edition w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN. Wymaga zainstalowanej darmowej gry Apex Legends.Edycja Bloodhound zawiera:

- Legendarna skórka „Zastraszacz” dla Bloodhound
- Legendarna skórka „Zwiastun gniewu” dla Prowlera
- Wyjątkowy sztandar „Diabelsko mi”
- Wyjątkowa odznaka „Dręczyciel”
- 1000 monet Apex

Na obrzeżach poznanej przestrzeni kosmicznej znajdziecie Igrzyska Apex – zawody Battle Royale, w których oddziały odmieńców i banitów walczą o tytuł czempiona Apex. Jeśli zwyciężysz – nazwą cię legendą.

- Wybór legendarnych postaci – Poznaj stale powiększający się wybór Legend. Każda z nich ma wyjątkową osobowość, mocne strony i umiejętności, które są łatwe w użyciu, ale trudne w mistrzowskim opanowaniu.
- Stwórz swoją drużynę – Wybierz Legendę i połącz jej umiejętności z innymi, by stworzyć jak najlepszą drużynę.
- Strategiczne battle royale – Wykorzystaj spryt i umiejętności, by na bieżąco podejmować strategiczne decyzje, szybko dostosowując się do sytuacji na polu walki.
- Wspaniałe łupy – Wyląduj i szukaj potężnych broni, zróżnicowanych akcesoriów i pancerzy, które ochronią cię w walce. Gdy potyczki dobiegną końca, zbierz różne elementy kosmetyczne do personalizacji postaci i broni, które zaprezentujesz w kolejnej rozgrywce.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.