Proszę czekać...

Anno History Collection

Anno History Collection

Dystrybutor: Ubisoft
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 169.99 zł
Twoja cena: 54.99 zł

lub 230.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Anno History Collection w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie UPLAY.Przeżyj na nowo wciągającą rozgrywkę w budowanie miasta w grach Anno 1602, Anno 1503, Anno 1701 i Anno 1404 z ich rozszerzeniami. Ciesz się różnorodnością ulepszeń wprowadzonych do każdego z tytułów i jednocześnie kontynuuj poprzednie gry - dzięki pełnej zgodności zapisów stanów gry - a także przeżywaj swe przygody we wszystkich rozszerzeniach w rozdzielczości nawet 4K.

Anno 1404 - History Edition - Odkryj klasyczną rozgrywkę w budowanie miasta w grze Anno 1404 z rozszerzeniem Wenecja, w wersji w pełni zaktualizowanej do pracy na nowoczesnych systemach operacyjnych.

Anno 1701 - History Edition - Ciesz się klasyczną rozgrywką w budowanie miasta w grze Anno 1701 z rozszerzeniem Klątwa smoka, w pełni zaktualizowanej i zoptymalizowanej dla nowoczesnych systemów operacyjnych.

Anno 1503 - History Edition - Ponownie daj się porwać klasycznej rozgrywce w budowanie miasta w grze Anno 1503 z rozszerzeniem Skarby, Potwory i Piraci, zaktualizowanej dla nowoczesnych systemów operacyjnych.

Anno 1602 - History Edition - Odkryj klasyczne budowanie miasta w grze Anno 1602 z rozszerzeniem "Nowe wyspy, nowe przygody", w pełni zaktualizowanej i zoptymalizowanej dla nowoczesnych systemów operacyjnych.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.