Proszę czekać...

Anno 2070

Anno 2070

Dystrybutor: Ubisoft
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 90.00 zł
Twoja cena: 19.99 zł

lub 83.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Anno 2070 w ofercie na keye.pl . Klucz należy aktywować na platformie Uplay.Anno 2070 to już piąta część jednej z najbardziej popularnych strategii ekonomicznych na rynku. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Related Design, którym pomagali ludzie z Blue Byte.

Akcję gry przeniesiono w niedaleką przyszłość. Do 2070 roku zmiany klimatu spowodowały drastyczne podniesienie poziomu mórz i oceanów, co zafundowało ludzkości niemalże biblijny potop. W tej sytuacji postanowiono wrócić do sprawdzonych metod i wzorem Noego wybudowano Arki, które mają zapewnić gatunkowi ludzkiemu przetrwanie oraz umożliwić mu odbudowę swojej danwej potęgi na tych skrawkach lądu, których jak dotąd nie przykryła woda.

Rozgrywka bazuje głównie na mechanizmach znanych z poprzednich części, które jednak wzbogacono o nowe opcje. Po raz pierwszy w historii cyklu dostajemy możliwość pokierowania trzema frakcjami - Tech, Tycoons i Echoes. Ci pierwsi są ukierunkowani na nowoczesne technologie i rozwój badań nad właściwie każdą sferą życie. Podstawą egzystencji tej frakcji są liczne laboratoria oraz ośrodki badawcze. Tycoons stawiają na przemysł i agresywną ekspansję. Za nic mają dobro środowiska, priorytetem jest dla nich osiąganie wielkich zysków i jak najszybsze gromadzenie surowców. Ostatnia społeczność preferuje wolniejszy rozwój przemysłowy i koncentruje się na odnawialnych źródłach energii, co umożliwia jej zachowanie naturalnego środowiska w stanie właściwie nietkniętym. Co ciekawe frakcje nie są sobie wrogie i gra wcale nie zmusza do wybrania jednej. Zamiast tego są ścieżkami rozwoju, które możemy swobodnie wykorzystywać i łączyć do realizacji celów. Wszystkie stronnictwa mają inne technologie, struktury i mieszkańców z unikalnymi potrzebami.
 

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Core 2 Duo 2 GHz
Karta graficzna: GeForce 8800 GT
Pamięć RAM: 4 GB
Hdd: 5 GB
System: Windows XP/Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.