Proszę czekać...

Anno 2070: Deep Ocean DLC

Anno 2070: Deep Ocean DLC

Dystrybutor: Ubisoft Polska
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 59.99 zł
Twoja cena: 29.99 zł

lub 125.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Anno 2070: Deep Ocean w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować w menu gry. Dodatek wymaga podstawowej wersji gry Anno 2070 aktywowanej na koncie UPLAY.Anno 2070 to już piąta część jednej z najbardziej popularnych strategii ekonomicznych na rynku. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Related Design, którym pomagali ludzie z Blue Byte.

Akcję gry przeniesiono w niedaleką przyszłość. Do 2070 roku zmiany klimatu spowodowały drastyczne podniesienie poziomu mórz i oceanów, co zafundowało ludzkości niemalże biblijny potop. W tej sytuacji postanowiono wrócić do sprawdzonych metod i wzorem Noego wybudowano Arki, które mają zapewnić gatunkowi ludzkiemu przetrwanie oraz umożliwić mu odbudowę swojej danwej potęgi na tych skrawkach lądu, których jak dotąd nie przykryła woda.

Anno 2070: Deep Ocean to dodatek do najnowszej strategii jednej z najbardziej znanych serii gier strategicznych. Za produkcję odpowiedzialne są dwa niemieckie studia: Blue Byte i Related Designs.

W Deep Ocean dodano nowy poziom cywilizacyjny - frakcja technologiczna wzbogaciła się o klase społeczną: geniuszy. Pojawienie się tej grupy gwarantuje dostęp do nowych elementów: monumentu, dóbr konsumpcyjnych, łańcuchów produkcyjnych, przedmiotów czy pojazdów. Dzięki nim gracz może wzmocnić ekonomię, wydobywać surowce czy zbudować potęgę przemysłową.

Twórcy przygotowali także wiele innych atrakcji oraz nowości. Istnieje możliwość przejęcia terytoriów worga bez użycia wojska, budowania elektrownii geotermicznych pod powierzchnią wód czy transferować energię pomiędzy wyspami. Miasta przyszłości muszą zmierzyć się z nowym zagrożeniem naturalnym - tsunami.

Aby aktywować zawartość Anno 2070 Deep Ocean proszę postępować według instrukcji:

  1. Wejdź do głównego menu gry Anno 2070. Kliknij na avatar swojego bohatera w górnym rogu Twojego Profilu.
  2. W zakładce "Profile Data" kliknij w zakładke "Rewards" / "Nagrody".
  3. W okienku wpisz swój kod i aktywój go.
  4. Twoja dodatkowa zawartość zostanie aktywowana.
  5. Po potwierdzeniu zrestartowania gry Autopatcher zacznie aktualizacje.
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Core 2 Duo 2 GHz lub lepszy
Karta graficzna: GeForce 8800 GT lub lepsza
Pamięć RAM: 4 GB
Hdd: 5 GB
System: Windows XP/Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.