Proszę czekać...

Alien Isolation

Alien Isolation

Dystrybutor: Creative Assembly
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 207.00 zł
Twoja cena: 39.99 zł

lub 167.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Alien: Isolation w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Odkryj prawdziwe znaczenie strachu dzięki najnowszemu survival – horrorowi przenoszącemu nas do futurystycznego uniwersum z sagi Alien. Alien Isolation to atmosfera ciągłego strachu i śmiertelnego zagrożenia czającego się za każdym rogiem stacji kosmicznej przygotowana specjalnie dla najbardziej wytrzymałych graczy przez studio Creative Assembly.

Piętnaście lat po wydarzeniach z Alien córka Ellen Ripley, Amanda przejdzie desperacką walkę o przetrwanie w trakcie misji prowadzącej do rozwikłania zagadki dotyczącej zniknięcia jej matki.

Wcielasz się w rolę Amandy, twoim zadaniem jest poznać prawdę i przetrwać.Przezwyciężaj stale obecne zagrożenie. Przeżyj w desperackiej walce o życie. Obcy może czaić się  w każdym zakątku stacji, reaguje błyskawicznie na każdy twój ruch. On gdzieś tam jest i czeka na odpowiednią chwilę.

Improwizuj by przetrwać, unikaj wrogów, rozpraszaj ich uwagę przy prześlizgnąć się niezauważonym.

Poznaj mroczny świat tajemnic i zdrady. Wkrocz do Sewastopolu – zacofanej stacji giełdowej położonej na obrzeżach przestrzeni kosmicznej. Przeprowadź prywatne śledztwo wśród nieufnych mieszkańców stacji.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: 3.16Ghz Intel Core 2 Duo E8500
Karta graficzna: AMD Radeon HD 5550
Pamięć RAM: 4 GB
Hdd: 35 GB
System: Windows 7 (32bit)

Zaloguj się, żeby dodać opinie.