Proszę czekać...

Alien: Isolation - Edycja Nostromo

Alien: Isolation - Edycja Nostromo

Dystrybutor: Creative Assembly
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 69.99 zł
Twoja cena: 59.99 zł

lub 251.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Alien: Isolation - Edycja Nostromo w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Edycja Nostromo zawiera dodatkowo DLC Crew Expendable (Spisani na straty).

 

Odkryj prawdziwe znaczenie strachu dzięki najnowszemu survival – horrorowi przenoszącemu nas do futurystycznego uniwersum z sagi AlienAlien Isolation to atmosfera ciągłego strachu i śmiertelnego zagrożenia czającego się za każdym rogiem stacji kosmicznej przygotowana specjalnie dla najbardziej wytrzymałych graczy przez studio Creative Assembly.

Piętnaście lat po wydarzeniach z Alien córka Ellen RipleyAmanda przejdzie desperacką walkę o przetrwanie w trakcie misji prowadzącej do rozwikłania zagadki dotyczącej zniknięcia jej matki.

Wcielasz się w rolę Amandy, twoim zadaniem jest poznać prawdę i przetrwać.Przezwyciężaj stale obecne zagrożenie. Przeżyj w desperackiej walce o życie. Obcy może czaić się  w każdym zakątku stacji, reaguje błyskawicznie na każdy twój ruch. On gdzieś tam jest i czeka na odpowiednią chwilę.

Improwizuj by przetrwać, unikaj wrogów, rozpraszaj ich uwagę przy prześlizgnąć się niezauważonym. Poznaj mroczny świat tajemnic i zdrady. Wkrocz do Sewastopolu – zacofanej stacji giełdowej położonej na obrzeżach przestrzeni kosmicznej. Przeprowadź prywatne śledztwo wśród nieufnych mieszkańców stacji.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: 3.16 GHz - Intel Core 2 Duo E8500
Karta graficzna: 1 GB VRAM - AMD Radeon HD 5550 / Nvidia GeForce GT 430
Pamięć RAM: 4 GB RAM
Hdd: 35 GB
System: Windows 7 (32bit)

Zaloguj się, żeby dodać opinie.