Proszę czekać...

Alice Madness Returns

Alice Madness Returns

Dystrybutor: EA Polska
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 90.00 zł
Twoja cena: 54.99 zł

lub 230.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Alice: Madness Returns w ofercie na keye.pl Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.Alice: Madness Returns to kontynuacja gry akcji TPP z 2000 roku. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Spicy Horse znane z American McGee's Grimm.

Jedenaście lat temu Alicja straciła całą rodzinę w straszliwym pożarze. Po tym wydarzeniu jej umysł nigdy nie był już taki sam. Szalona dziewczynka została zamknięta w ośrodku dla psychicznie chorych Rutledge, gdzie stawiała czoła nawiedzającym ją demonom, coraz głębiej zapuszczając się w Krainę Czarów. Teraz, po dziesięciu latach, w końcu udało jej się uciec... lecz wciąż nie doszła do siebie po tamtej tragicznej nocy.

Ponieważ jej umysł od dawna nie jest w dobrym stanie, nie umie poradzić sobie ze strachem wywoływanym dziwnymi wspomnieniami, snami i wizjami. Może pomoże jej pobyt w Krainie Czarów. Zawsze tak było. Udaje się tam w poszukiwaniu tego, czego „prawdziwy” świat nie potrafi jej dać: poczucia bezpieczeństwa, wiedzy i prawdy o tym, co się wydarzyło w przeszłości. Ale pod jej nieobecność Kraina Czarów również się zmieniła. Coś strasznego się stało — na niegdyś piękny azyl zstąpiło straszne zło. Czy Alicja ocali Krainę Czarów — i samą siebie — od szaleństwa, które pożera je obie?

Alice: Madness Returns to trzecioosobowa gra akcji, w której czas spędzamy na eksploracji kolejnych lokacji oraz na walce z różnego rodzaju przeciwnikami. Do dyspozycji głównej bohaterki oddano wiele rodzajów broni, z nożem kuchennym i śmiercionośnymi kartami na czele. W wyprawie towarzyszą jej postacie znane z historii o Krainie Czarów. W grze nie zabrakło również prostych zagadek logicznych. Powróciły także znane krainy - zamek Królowej Kier, Forteca Drzwi czy Dolina Łez.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Core 2 Duo 1.6 GHz
Karta graficzna: GeForce 7600
Pamięć RAM: 4 GB
Hdd: 8,5 GB
System: Windows XP/Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.