Proszę czekać...

Age of Empires IV

Age of Empires IV

Dystrybutor: Relic Entertainment
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 149.99 zł
Twoja cena: 89.99 zł

lub 377.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Age of Empires IV w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Jedna z uwielbianych gier strategicznych czasu rzeczywistego powraca do łask. Age of Empires IV przenosi gracza w samo centrum epickich bitew historycznych, które miały wpływ na losy świata, a przy tym oferuje dobrze znane i nowe, innowacyjne sposoby rozbudowy własnego imperium w rozległych krajobrazach w rozdzielczości 4K olśniewającej wiernością wizualną.

Wydarzenia z przeszłości to tylko prolog do Twojej drogi ku chwale, po którą sięgasz, zagłębiając się w bogatą historyczną akcję z 8 różnorodnymi cywilizacjami ze wszystkich zakątków świata od Anglików po Chińczyków i Sułtanat Delhijski. Buduj miasta, zarządzaj surowcami i poprowadź swoje oddziały do walki na lądzie i morzu w 4 odrębnych kampaniach zawierających 35 misji i rozgrywających się na przestrzeni 500 lat, poczynając od wieków ciemnych i kończąc na renesansie.

Przeżyj przygody Joanny d'Arc w jej misji pokonania Anglików lub dowódź potężnymi oddziałami Mongołów jako Czyngis-chan w jego podbojach w Azji. Wybór należy do Ciebie – a każda Twoja decyzja zadecyduje o wyniku historii.

Dostosuj rozgrywkę dzięki modyfikacjom - Już na początku 2022 r. zyskasz możliwość grania tak, jak chcesz przy użyciu narzędzi do tworzenia zawartości przez gracza, które pozwolą Ci dostosować grę.

Rzuć wyzwanie światu - Wskocz do sieci, aby rywalizować, współpracować albo obserwować z maksymalnie 7 znajomymi w trybach PVP i PVE gry wieloosobowej.

Age of Empires IV to rozrywka, która skusi także nowych graczy dzięki systemowi samouczka pomagającemu w opanowaniu zasadniczych mechanizmów strategii czasu rzeczywistego i fabularnemu trybowi kampanii — umożliwia on stosunkowo łatwe rozgrywanie kampanii początkującym użytkownikom, a jednocześnie jest wystarczająco wymagający dla weteranów za sprawą nowych mechanik gry, rozwiniętych strategii i technik walki.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.