Proszę czekać...

XCOM: Enemy Within DLC

XCOM: Enemy Within DLC

Dystrybutor: 2K Games
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 100.00 zł
Twoja cena: 24.99 zł

lub 104.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

XCOM: Enemy Within w ofercie na keye.pl . Klucz należy aktywować na platformie STEAM. Dodatek wymaga podstawowej wersji gry XCOM: Enemy Unknown aktywowanej na koncie STEAM.XCOM: Enemy Within to dodatek do XCOM: Enemy Unknown, dzieła nagrodzonego tytułem Gry Roku 2012.

W Enemy Within pojawia się wiele nowych zdolności, modyfikacji i typów broni wykorzystywanych do walki z nowymi przeciwnikami i zagrożeniem ze strony obcych. Dodatek ten wprowadza także nowe mapy i misje, nową rozgrywkę taktyczną i strategiczną oraz nowe elementy gry wieloosobowej poszerzające opcje zabawy.

  • Nowe zdolności żołnierzy: Zbuduj laboratorium genetyczne, by zwiększyć możliwości fizyczne swoich żołnierzy za pomocą ulepszeń tułowia, mózgu, oczu, skóry i nóg. Masz też szansę stworzyć laboratorium cybernetyczne, w którym powstanie Mechaniczny Egzoszkielet Cyberochronny, w skrócie MEC. Nową klasę, żołnierza MEC, cechują specjalne zdolności, a każdy kombinezon da się ulepszyć, dodając nową broń, na przykład miotacz ognia lub granatnik.
  • Nowa broń i wyposażenie: Daj swoim operatorom przewagę taktyczną dzięki odlewni i nowym projektom zespołu inżynierów.
  • Nowi przeciwnicy: Korzystaj z nowych taktyk, by walczyć z dwoma nowymi gatunkami obcych i śmiertelnie niebezpieczną organizacją o nazwie EXALT.
  • Nowy rodzaj zasobów strategicznych: Odkryto nowy, niezwykle cenny materiał obcych o nazwie ""meld"". Zdobądź go na polu bitwy i wykorzystaj w bazie, by odblokować nowe projekty badawcze i ulepszenia.
  • Nowe wyzwania taktyczne i mapy: Tajne działania wywiadowcze dostarczają nowych wyzwań taktycznych na ponad 40 nowych polach walki.
  • Nowe mapy do gry wieloosobowej, jednostki i zdolności: Stwórz własną drużynę, korzystając z większego wachlarza opcji, i pokonaj przeciwnika w zaciętych turowych rozgrywkach jeden na jednego.
Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Quad Core i5 2.4 GHz
Karta graficzna: GeForce 9600 GT
Pamięć RAM: 4 GB
Hdd: 20 GB
System: Windows Vista/7/8
Inne: podstawowa wersja XCOM: Enemy Unknown

Zaloguj się, żeby dodać opinie.