Proszę czekać...

Xbox Game Pass Core 1 Miesiąc

Xbox Game Pass Core 1 Miesiąc

Dystrybutor: Microsoft
Data ważności : 19.07.2025
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 39.99 zł
Twoja cena: 28.99 zł

lub 121.76 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Kod aktywuje na Twoim koncie XBOX usługę Xbox Game Pass Core - (dawniej XBOX Live Gold) na 1 miesiąc. Działa na kontach EU.XBOX LIVE to usługa sieciowa Microsoftu, która pozwala na pobieranie uaktualnień do gier, wersji demonstracyjnych, gier Arcade, kompozycji pozwalających spersonalizować wygląd dashboarda itp. Usługa dostępna jest na konsolach Xbox 360 oraz Xbox ONE.

Xbox Live Gold - pozwala na granie online, pobieranie darmowych materiałów i kupowanie płatnych dzięki punktom Microsoft.

Walutą za którą możemy kupić gry, filmy i inne produkty oferowane wewnątrz usługi XBOX LIVE są punkty Microsoft. Wystarczy, że zalogujesz się do konta i wymienisz je na pożądaną grę, czy film, a następnie ściągniesz ją na twardy dysk swojej konsoli.

Rozróżnamy konta Europejskie i Amerykańskie. Od roku 2011 są również dostępne konta polskie. Jeśli nie pamętasz na jak kraj rejestrowałeś swoje konto, należy zalogować się na nie, kliknąć "Zarządzanie kontem" i przejść do opcji Zarządzanie Danymi Billingowymi. Znajduje się tam pełen adres jaki wybrałeś tworząc konto.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.