Proszę czekać...

Watch Dogs 2

Watch Dogs 2

Dystrybutor: Ubisoft
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 99.99 zł
Twoja cena: 49.99 zł

lub 209.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Watch Dogs 2 w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie UPLAY.Witaj w Zatoce San Francisco - świecie rewolucji technologicznych, gdzie działa system ctOS 2.0, mający zapewnić mieszkańcom bezpieczeństwo i sprawniejsze funkcjonowanie miasta. Jednak szczytne założenia to jedno - skorumpowane korporacje wykorzystujące ctOS 2.0 do manipulacji na dużą skalę to drugie. W Watch Dogs 2 wcielasz się w Marcusa Hollowaya, genialnego, młodego hakera z grupy Dedsec, by ujawnić prawdę i zwrócić ludziom należną im wolność.

 

Hakowanie to potężna broń, pozwalająca dobrać się do miejskich systemów, baz danych i każdego osobistego urządzenia. Mając w ręku narzędzie pozwalające kontrolować drony, samochody, dźwigi i wszelkiego typu urządzenia, możesz manipulować innymi i doprowadzać do nieprzewidzianego rozwoju wydarzeń. Tylko od ciebie zależy, czy zdecydujesz się zabijać, czy postarasz się uniknąć odbierania życia innym.

 

W grze znajdziesz zróżnicowane, ciekawe misje, takie jak dynamiczne pościgi samochodami po krętych ulicach San Francisco czy infiltrowanie siedzib firm z Doliny Krzemowej. W świecie Watch Dogs 2 czeka na ciebie wiele tajemnic do odkrycia. Gra oferuje także multiplayer, w którym możesz połączyć siły ze znajomymi lub rywalizować z nimi w otwartym świecie w trybie PvP.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz, AMD FX 6120 @ 3.5 GHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7870 / 2 GB VRAM
Pamięć RAM: 6 GB
Hdd: 50 GB
System: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit)

Zaloguj się, żeby dodać opinie.