Proszę czekać...

Vampyr

Vampyr

Dystrybutor: DONTNOD Entertainment
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 199.99 zł
Twoja cena: 44.99 zł

lub 188.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Vampyr w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Początek XX wieku, serce imperium brytyjskiego. Śmiertelnie groźna hiszpanka zbiera żniwo, a dzielnice Londynu opanowują śmierć, przemoc i strach. W pogrążonej w chaosie upiornej metropolii nieszczęśnicy zbyt nierozgarnięci, zdesperowani lub skazani na tułaczkę po ulicach padają ofiarą najbardziej nieuchwytnych drapieżców: wampirów.

Z odmętów pandemonium wyłania się umęczony bohater. Wciel się w lekarza, który niedawno stał się wampirem, i staraj się poznać zasady, według których musisz teraz grać. Człowiek intelektu czy bestia z nocnych koszmarów? Najcięższą walkę stoczysz sam ze sobą.

- Poznawaj londyńczyków zamieszkujących ogarnięte niepokojem dzielnice brytyjskiej stolicy. Każdy z nich ma imię, historię oraz powiązania z innymi obywatelami miejscowego mikrokosmosu. Pożywiaj się na śmiertelnikach i obserwuj, w jaki sposób ich śmierć oddziałuje na rzeczywistość i fabułę opowieści.
- Walcz z ludźmi i potworami: od łowców wampirów po zdeformowane wynaturzenia… Londyńskie ulice będą zmieniać się w śmiertelną pułapkę wraz ze spadkiem liczby cywilów.
- Żyw się śmiertelnikami lub broń ich: w żyłach każdego z mieszkańców płynie krew innej jakości, swoim szumem stale wodząca cię na pokuszenie. Broniąc śmiertelników, zyskasz więcej PD, niż zasadzając się na łowców wampirów czyhających w londyńskich zaułkach i na bulwarach. Bądź ich wybawcą lub prześladowcą.
- Ewoluuj w potężnego wampira posiadającego zestaw umiejętności ukierunkowanych na atak, manipulację oraz władanie materią ‒ nasyć swą wampirzą naturę i uśpij tkwiące w tobie człowieczeństwo.
- Twórz elementy ekwipunku, wykorzystując doświadczenie zdobyte w charakterze chirurga polowego. Konstruuj usprawnienia broni oraz amunicję, a także mikstury i przedmioty jednorazowego użytku, które przydadzą ci się podczas walki.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core i3-2130 (3.4 GHz)/AMD FX-4100 (3.6 GHz)
Karta graficzna: 2 GB, GeForce GTX 1050 (Legacy GPU: GeForce GTX 660) / Radeon R7 370
Pamięć RAM: 8 GB
Hdd: 25 GB
System: Windows 7/8/10 (64 bit)

Zaloguj się, żeby dodać opinie.