Proszę czekać...

Tyranny: Bastard's Wound DLC

Tyranny: Bastard's Wound DLC

Dystrybutor: Obsidian Entertainment
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 59.99 zł
Twoja cena: 29.99 zł

lub 125.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Tyranny: Bastard's Wound DLC w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Dodatek Bastard's Wound DLC wymaga do działania podstawowej edycji gry Tyranny.

 

Weź udział w kolejnej fascynującej przygodzie rozgrywającej się w świecie Tyranny – doskonale przyjętej gry fabularnej (RPG) – dzięki rozszerzeniu Bastard’s Wound. Tyranny to oryginalny RPG studia Obsidian Entertainment, który pozwala graczowi odcisnąć własne piętno na świecie pokonanym przez zło. Rozszerzenie Bastard’s Wound umożliwia eksplorację nowego obszaru Teras, który stanowi tajne schronienie uchodźców z targanego wojną świata.

 

Bastard’s Wound oferuje nowe historie i postaci, w tym bliższe spojrzenie na świat zwierzców i los tajnej osady uchodźców oraz zupełnie nowe zadania związane z trzema najbardziej zapadającymi w pamięć towarzyszami.

 

- Uchodźcy z Teras - Gracze odkryją zupełnie nową część świata, zbudowaną wokół nielegalnej osady zbiegów wojennych. Jaki wymierzysz im wyrok?
- Misje towarzyszy - Dowiedz się więcej o historii i osobowości Zwrotki, Barika oraz Lantry’ego dzięki nowym zadaniom oraz interakcjom i zyskaj ich lojalność lub wrogość. Zobacz jak Barik prezentuje się bez zbroi!
- Lojalność i służba - Bastard’s Wound pojawi się wraz z bezpłatną aktualizacją Tyranny, do której nagrano nowe dialogi oraz udostępniono rozszerzoną zawartość w trzecim akcie gry i ścieżkę prowadzącą do zupełnie nowego zakończenia. Jaki los czeka tych, którzy pozostają prawdziwie wierni Hegemonowi?

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.