Proszę czekać...

Tibia - Prepaid 3000 Coins

Tibia - Prepaid 3000 Coins

Dystrybutor: Cipsoft
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 599.99 zł
Twoja cena: 504.99 zł

lub 2120.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Tibia - 3000 Coins w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na oficjalnej stronie Tibia.com.Kod dodaje 3000 Tibia Coins do konta.

 

Po zakupie Tibia Coins są dostępne dla całego konta. To oznacza, że każda postać na koncie może z nich korzystać. Nie musisz spełniać żadnych warunków żeby użyć Tibia Coins. Możesz za nie kupić: Premium Time (PACC), Mounts (potwory na których możesz jeździć), Outfits (nowy wygląd postaci), Extra Services (takie jak zmiana nicku postaci, zmiana świta lub płci)

 

Wszystkie wymienione produkty możesz kupić w Store, który jest łatwo dostępny z poziomu gry. Wystarczy kliknąć w ikonkę, która jest umieszczona w ekwipunku, tuż nad Backpack’iem. W nowo otworzonym oknie znajdziesz swój aktualny stan Tibia Coins (w lewym górnym rogu) oraz ceny wszystkich usług. Przykładowo, jeżeli posiadasz 250TC możesz bez wychodzenia z gry kupić PACC na 30 dni. Możesz także podarować monety innym graczom niezależnie od świata na jakim się znajdują. PACC jest aktywowany na całe konto bez względu na to, która postać go zakupiła. Pozostałe usługi są aktywowane tylko dla postaci, która dokonała zakupu.

Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.