Proszę czekać...

Street Fighter 6

Street Fighter 6

Dystrybutor: Capcom
Język:


Region: GLOBAL
Platforma:
Cena sugerowana: 249.99 zł
Twoja cena: 189.99 zł

lub 797.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Street Fighter 6 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.W opartej na autorskim silniku Capcom RE ENGINE grze Street Fighter 6 masz do wyboru trzy tryby: World Tour, Fighting Ground i Battle Hub.

18 zróżnicowanych zawodników
Graj legendarnymi mistrzami lub nowymi postaciami. W najnowszej odsłonie gry czekają na Ciebie Ryu, Chun-Li, Luke, Jamie, Kimberly i inni. Każdy z zawodników został udoskonalony i wyposażony w efektowne funkcje.

Zostań mistrzem areny
Gra Street Fighter 6 oferuje zaawansowany system pojedynków z trzema rodzajami sterowania – klasycznym, nowoczesnym i dynamicznym – które umożliwiają dostosowanie rozgrywki do poziomu umiejętności.
Funkcja komentowania w czasie rzeczywistym daje poczucie uczestnictwa w rzeczywistej walce i objaśnia przebieg rozgrywki.
Wskaźnik Drive Gauge to nowy system zarządzania zasobami. Korzystaj z niego mądrze, aby zapewnić sobie zwycięstwo.

Przemierzaj ulice miasta w trybie World Tour
Przekonaj się, co znaczy siła, grając w trybie World Tour – angażującej grze w trybie jednoosobowym. Zabierz swojego awatara na wyprawę po mieście Metro City i poza jego granicami. Poznaj mistrzów, którzy wezmą Cię pod swoje skrzydła oraz nauczą własnego stylu i technik walki.

Szukaj rywali w trybie Battle Hub
Battle Hub to podstawowy tryb gry Street Fighter 6, w którym gracze mogą się gromadzić, komunikować i wspólnie rozwijać. Za pomocą awatara utworzonego w trybie World Tour przeszukaj szafki na poziomie Battle Hub i graj przeciwko innym lub przejdź do Centrum gry i pograj w klasyczne gry zręcznościowe od Capcom.

 

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.