Proszę czekać...

Sniper Ghost Warrior 3

Sniper Ghost Warrior 3

Dystrybutor: CI Games
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 149.99 zł
Twoja cena: 27.99 zł

lub 117.56 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Sniper Ghost Warrior 3 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Udaj się za linię wroga w najlepszej współczesnej strzelance wojennej. Graj jako amerykański żołnierz, który zostaje zrzucony za linię wroga w Gruzji, niedaleko granicy z Rosją. Obierz własną ścieżkę i wykonuj misje w nieprzyjaznym otwartym świecie.

 

Bądź snajperem: eliminuj wrogów z dystansu. Bierz pod uwagę czynniki takie jak różnica wysokości, prędkość i kierunek wiatru, kontrola oddechu, postawa oraz broń i amunicja.

 

Bądź duchem: szpieguj swoich wrogów i eliminuj ich po cichu dzięki rozmaitym rodzajom broni. Rozbudowany system szpiegostwa zawiera między innymi rozpoznanie za pomocą drona oraz nawigację pionową.

 

Bądź wojownikiem: zbierz wiele rodzajów zaawansowanej broni i modyfikuj ją w zależności od potrzeb twojej misji i twojego stylu walki. Wybierz spośród karabinów szturmowych, strzelb, karabinów maszynowych, a nawet materiałów wybuchowych.

 

Bądź wszystkimi jednocześnie: jesteś amerykańskim żołnierzem zrzuconym za linię wroga w Gruzji, niedaleko granicy z Rosją. Bezlitośni gubernatorzy wojskowi przejęli kontrolę nad częścią terytorium, a twoim zadaniem jest nie dopuścić do pogrążenia całego kraju w chaosie.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: i3 3240 3.4 GHz / AMD FX-6350 3.9 GHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
Pamięć RAM: 8 GB
Hdd: 50 GB
System: Windows 7/8.1/10 64-bit

Zaloguj się, żeby dodać opinie.