Proszę czekać...

Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic

Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic

Dystrybutor: Ubisoft
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 39.99 zł
Twoja cena: 38.99 zł

lub 163.76 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie UPLAY.Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic jest kolejną odsłoną popularnych symulatorów łodzi podwodnych z okresu II wojny światowej. Gracze wcielają się w dowódcę niemieckiego U-Boota typu VII, a ich zadaniem jest eliminowanie pływających jednostek Aliantów.

 

W przeciwieństwie do poprzednich części serii, Silent Hunter 5 pozwala graczom na poruszanie się po wnętrzu podwodnego okrętu i oglądanie go z perspektywy pierwszej osoby. By skorzystać z danego przyrządu, np. peryskopu czy działek, należy najpierw do niego podejść. Z tego powodu, choć mamy możliwość sterowania wszystkim własnoręcznie, warto zlecić część zadań innym członkom załogi. Obserwowanie zdarzeń z oczu bohatera pozwala również na przyjmowanie zleceń od NPC w portach.

 

Silent Hunter 5 wprowadza ciekawy system morale załogi. Każdy rozkaz nieznacznie obniża samopoczucie podkomendnych, ale udane ataki i wypełnianie zadań zwiększają ich chęć do walki. Morale można również podnieść, rozmawiając z nimi i pomagając w rozwiązaniu trapiących ich pomniejszych problemów, nie związanych z wojną.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core2 Duo E4400 2 GHz / AMD Athlon 64 X2 4000+ 2.1 GHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8800GT / ATI Radeon HD 2600 / HD 3000
Pamięć RAM: 2 GB RAM
Hdd: 10 GB HD
System: Windows XP SP 3 / Vista SP 2 / Windows 7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.