Proszę czekać...

Shadows: Awakening

Shadows: Awakening

Dystrybutor: Games Farm
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 149.99 zł
Twoja cena: 99.99 zł

lub 419.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Shadows: Awakening w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Wydarzenia, w jakich bierzemy udział w Shadows: Awakening, przedstawiono w rzucie izometrycznym. W trakcie gry przemierzamy zróżnicowane lokacje, walczymy z hordami napotkanych przeciwników oraz wykonujemy rozmaite zadania fabularne i misje poboczne, zlecane przez postacie neutralne.

 

Twórcy oddają do naszej dyspozycji piętnastu grywalnych herosów zróżnicowanych nie tylko pod kątem specjalizacji i umiejętności bojowych, ale i osobowości. Mowa zarówno o bohaterach sławionych w pieśniach, jak i o rozmaitych typach spod ciemnej gwiazdy, a nawet potworach. Z tej pokaźnej puli wybieramy trzech protagonistów, gwarantując sobie możliwość przełączania się pomiędzy nimi w dowolnym momencie, dzięki unikalnym zdolnościom naszego demona może on przeobrazić się w wybranego przez nas herosa.

 

Oprócz tego w każdej chwili można wcielić się bezpośrednio w Pożeracza, co przenosi nas do alternatywnego świata upiorów, w ten sposób możemy stawić czoła przeciwnikom nieobecnym w fizycznej rzeczywistości, przekradać się za ich plecami, a także rozwiązywać niektóre zagadki logiczne, tym samym popychając akcję do przodu.

 

W miarę postępów w przygodzie otrzymujemy dostęp do coraz potężniejszego ekwipunku – mowa o uzbrojeniu i pancerzach chroniących prowadzonego do boju śmiałka przed obrażeniami; posiadane przedmioty można dodatkowo ulepszyć, wykorzystując rozbudowany system craftingu. Oczywiście nie bez znaczenia pozostają punkty doświadczenia zdobywane zarówno w zamian za eliminację adwersarzy, jak i za realizację misji – bohaterowie awansują na kolejne poziomy, gwarantując sobie dostęp do coraz potężniejszych umiejętności bojowych

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.