Proszę czekać...

Red Faction Armageddon

Red Faction Armageddon

Dystrybutor: CD-Projekt
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 90.00 zł
Twoja cena: 15.99 zł

lub 67.16 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Red Faction: Armageddon już w ofercie na keye.pl Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Red Faction: Armageddon to czwarta część serii gier autorstwa studia Volition, których fabuła obraca się wokół wydarzeń związanych z planetą Mars.


Starożytne zło wypełza z najmroczniejszych głębin Marsa. Na powierzchni czerwonej planety rozpoczyna się prawdziwy Armagedon, który pochłania życie setek kolonistów. Przerażające monstra szerzą zniszczenie zabijając wszystko co żywe, pozostawiają za sobą tylko zgliszcza i trupy. Ludzkość staje u progu całkowitego zniszczenia czekając na bohatera, który stawi czoła złowrogim mocom.

Przygotuj się na maksymalną dawkę mocnych wrażeń. Uwolnij potężną siłę Nano kuźni, która pozwoli Ci zarówno na dokonywanie masowej destrukcji, jak i naprawę kolonialnych systemów obrony zniszczonych przez podziemne monstra. Szukając prawdy kryjącej się za starożytnym złem przyjdzie Ci walczyć w wysoce niebezpiecznym otoczeniu takim jak zdewastowana powierzchnia Marsa, wnętrza masywnych lodowców czy rzeki wrzącej magmy. Dariusie Mason, jesteś ostatnią nadzieją ludzkości, tylko Ty możesz ocalić nasz gatunek przed zagładą!

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Core 2 Duo 3 GHz
Karta graficzna: GeForce GTX 460
Pamięć RAM: 4 GB
Hdd: 7.5 GB
System: Windows XP/Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.