Proszę czekać...

Red Dead Redemption 2 - Ultimate Edition

Red Dead Redemption 2 - Ultimate Edition

Dystrybutor: Rockstar Games
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 349.99 zł
Twoja cena: 129.99 zł

lub 545.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Red Dead Redemption 2 - Ultimate Edition w ofercie na keye.pl. Klucze przeznaczone są do aktywacji na oficjalnej stronie Rockstar Games Launcher.Red Dead Redemption 2 - Ultimate Edition zawiera dodatkowo:

- kryjówkę gangu
- misję z napadem na bank,
- karego jabłkowitego konia pełnej krwi angielskiej,
- talizman i ozdobę wzmacniające umiejętności,
- strój rewolwerowca z Nuevo Paraiso,
- ulepszenia statystyk w grze,
- premie gotówkowe,
- zniżki i bezpłatny dostęp do dodatkowego uzbrojenia

oraz

- dodatkowych strojów dla postaci,
- premii do rangi,
- karo-kasztanowatego konia pełnej krwi angielskiej
- bezpłatnego wystroju „Przetrwanie” dla obozu.
- oprócz tego otwiera dostęp do dodatkowej broni w trybie Online.

 

Ameryka, rok 1899. Czasy Dzikiego Zachodu zmierzają ku końcowi – niedobitki wyjętych spod prawa gangów są bezlitośnie tropione a tych, którzy nie oddają się w ręce sprawiedliwości z własnej woli, czeka śmierć.

Po nieudanym napadzie rabunkowym w miasteczku Blackwater, Arthur Morgan wraz z gangiem Van der Linde zmuszeni są do szaleńczej ucieczki. Depczący im po piętach agenci federalni i najlepsi łowcy nagród w okolicy są już na ich tropie. Gang nie ma innego wyboru, jak tylko napadać, kraść i wyciąć sobie drogę przez niegościnne serce Ameryki. Cel? Przetrwać. Narastające w grupie podziały wymuszają na Arthurze trudny wybór: pozostać wiernym swoim ideałom czy wciąż trzymać z bandą, która od zawsze jest mu jak rodzina?

Red Dead Redemtion 2 to epicka opowieść o życiu w Ameryce u schyłku epoki Dzikiego Zachodu, pochodząca od mistrzów gatunku, odpowiedzialnych m.in. za serię Grand Theft Auto i pierwszą odsłonę Red Dead Redemption.

- Dziki Zachód jak żywy – gra oferuje ogromny, żyjący świat Dzikiego Zachodu, w którym poczujesz się jak prawdziwy kowboj.
- Moc detali – Red Dead Redemption 2 to pokaz kunsztu twórców w dziedzinie dopracowania szczegółów. W świecie gry spotkasz ponad 200 gatunków zwierząt, od użytej w polowaniu broni zależeć będzie stan zebranego mięsa i skór, a napotkane postacie reagować będą na takie szczegóły, jak stan ubioru bohatera.
- Ekscytująca historia – opowieść w Red Dead Redemption 2 stanowi trzon rozgrywki, pozwalając graczom na przeżycie niesamowitych przygód i poznanie wielu zapadających w pamięć postaci niezależnych.
- Red Dead Online – podobnie jak w serii Grand Theft Auto, najnowsza odsłona Red Dead Redemption doczeka się własnego trybu sieciowego, bazującego na tym, co twórcom udało się stworzyć przy okazji poprzedniej odsłony, a jednocześnie zawierającego wiele usprawnień i dodatkowych możliwości.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.