Proszę czekać...

Mortal Kombat Komplete Edition

Mortal Kombat Komplete Edition

Dystrybutor: Warner Bros
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 100.00 zł
Twoja cena: 124.99 zł

lub 524.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Mortal Kombat Komplete Edition w ofercie na keye.pl Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Mortal Kombat, jedna z najbardziej brutalnych bijatyk wszech czasów, dzięki Warner Bros Studio, wraca na PC.


Najnowszy rozdział we flagowej serii produktu gatunku bezpardonowo wraca z nowo powstałym mechanizmem walk 2D. Grę napędza nowy silnik graficzny, który ze szczegółami przedstawi m.in. legendarne fatality. Mortal Kombat przedstawia przy tym niezliczoną listę nowości, włączając w to tag team oraz ciekawą fabułę, jak w żadnej innej grze tego typu. Gracze będą mogli wybrać swoje ulubione postacie z rozbudowanej listy kultowych wojowników i rzucić wyzwanie swoim znajomym zarówno w tradycyjnym, jak i nowych trybach rozgrywki.

W Mortal Kombat nacisk położony został na brutalność i bezkompromisowość. Walki są nie tylko dynamiczne, ale przede wszystkim bardzo krwawe, co dla miłośników serii jest z pewnością wielkim atutem. Pod względem mechaniki rozgrywki nowy Mortal Kombat stanowi unowocześnioną wersją starych, dwuwymiarowych odsłon serii. Oznacza to, że zmagania, choć ukazane w trójwymiarze, odbywają się w przestrzeni 2D. W ten sposób twórcy zapragnęli powiązać klasykę z nowoczesnością. Ta ostatnia reprezentowana jest także przez zupełnie nowy silnik graficzny, zaprojektowany specjalnie na potrzeby nowego Mortal Kombat.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core 2 Duo, 2.4 GHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8800 GTS
Pamięć RAM: 2 GB
Hdd: 10 GB
System: Windows XP/Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.