Proszę czekać...

I Am Alive

I Am Alive

Dystrybutor: Ubisoft Studios
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 99.99 zł
Twoja cena: 27.99 zł

lub 117.56 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

I Am Alive w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie UPLAY.I Am Alive to przede wszystkim walka o przetrwanie. Akcja toczy się w metropolii, gdzie doszło do tragicznego w skutkach trzęsienia ziemi. Powracasz do domu w poszukiwaniu żony i córki, które przed rokiem udały się do schronu wraz z innymi uchodźcami.

Wyposażony jedynie w łuk i pistolet poszukujesz amunicji i strzał, by móc rozprawić się z przeciwnikami oraz lekarstw, dzięki którym zregenerujesz punkty zdrowia. Liczne elementy platformowe i skradankowe sprawdzą Twoją zręczność oraz umiejętność przekradania się. Co ciekawe, nie mając kul w magazynku możesz próbować zastraszyć wrogów, a następnie uciec przed nimi.

I Am Alive zostało podzielone na rozdziały, a w każdym z nich dostępnych jest kilka punktów kontrolnych. Na domyślnych ustawieniach masz ograniczoną liczbę powtórzeń. Wersja pecetowa zawiera jednak łatwy poziom trudności, w którym możesz powtarzać dany fragment wielokrotnie. Dostępna jest również opcja ponownego przejścia wybranych etapów w celu odkrycia alternatywnych ścieżek.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Pentium 4 2.4 GHz
Karta graficzna: GeForce 8880
Pamięć RAM: 2 GB RAM
Hdd: 2 GB HD
System: Windows XP SP 3 / Vista SP 1 / Windows 7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.