Proszę czekać...

Homeworld: Deserts of Kharak

Homeworld: Deserts of Kharak

Dystrybutor: Blackbird Interactive
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 119.99 zł
Twoja cena: 49.99 zł

lub 209.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Homeworld: Deserts of Kharak w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Homeworld: Deserts of Kharak to strategia czasu rzeczywistego autorstwa studia Blackbird Interactive, która została wydana przez Gearbox Software. Tytuł jest prequelem kultowych RTS-ów z serii Homeworld.

 

Akcja Homeworld: Deserts of Kharak rozgrywa się na obcej planecie wypełnionej po brzegi terenami pustynnymi. Na jednym z nich odkryto anomalię –; specjalna ekipa wyrusza na miejsce, gdzie sytuacja komplikuje się w błyskawicznym tempie. Przechodząc kolejne misje gracze poznają historię Rachel S''jet, która poszukuje własnego przeznaczenia i stara się utrzymać przy życiu wspólnie ze swoimi podwładnymi.

 

Zadanie gracza polega na zbudowaniu własnej floty potężnych maszyn (lądowych i powietrznych) i dowodzenia nią w kolejnych bitwach, które oczywiście trzeba wygrać, jeśli chcemy osiągać postępy w rozgrywce. Homeworld: Deserts of Kharak oferuje efektowne starcia rozgrywane na potężnych obszarach (wydmy nadmorskie, głębokie kratery, niebezpieczne kaniony), gdzie kluczem do sukcesu jest umiejętne wykorzystanie terenu i opracowanie stosownej taktyki.

 

Homeworld: Deserts of Kharak oddaje do dyspozycji nie tylko kampanię fabularyzowaną, ale i sieciowy multiplayer z różnymi trybami rozgrywki (w tym m.in. rankingi sieciowe).

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core i3-2100 (3.1 GHz) / AMD A10 5800k (3.8 GHz)
Karta graficzna: GeForce GT 440 (1024 MB) / Radeon HD 4890 (1024 MB)
Pamięć RAM: 3 GB
Hdd: 8 GB
System: Windows 7/8/10

Zaloguj się, żeby dodać opinie.