Proszę czekać...

Guild Wars 2 Gem Card 1200 Points

Guild Wars 2 Gem Card 1200 Points

Język:


Platforma:
Cena sugerowana: 69.00 zł
Twoja cena: 69.99 zł

lub 293.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Guild Wars 2 Gem Card 1200 Points w ofercie na keye.pl. Klucz doda do twojego konta Guild Wars 2 1200 punktów GEM.Guild Wars 2 to jedna z najbardziej oczekiwanych gier 2012 roku! Od innych gier MMORPG różni się tym, że nie wymaga wnoszenia regularnych opłat abonamentowych. Dołącz do milionów graczy z całego świata, wejdź do świata Tyrii!

Fabuła Guild Wars 2 gry przenosi się o 250 lat do przodu, w porównaniu do wydarzeń znanych z Eye of the North. Świat uległ przeobrażeniom i postępowi, głównie za sprawą powracających starożytnych smoków. Wobec ich pojawienia się zniszczeniu uległa znaczna część miast oraz terenów znanych z pierwszej części, a sama rasa ludzka znalazła się w olbrzymich kłopotach. Podobne problemy przeżywaja także inne znane wcześniej frakcje.

Autorzy postanowili poszerzyć możliwość tworzenia postaci. Teraz możemy wcielić się nie tylko w przedstawiciela rasy ludzkiej, ale także Charrów (dzikich humanoidalnych bestii), Nornów (dwumetrowych wojowników z północy), Sylvari (rasę zrodzoną z magicznego drzewa) oraz Asurów (przebiegłych myślicieli). Naszego bohatera możemy rozwijać: zdobywać doświadczenie (maksymalnie 80 poziom), odblokowywać umiejętnosci i wyposażać w lepszy sprzęt.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Core 2 Duo 2 GHz
Karta graficzna: GeForce 7800
Pamięć RAM: 4 GB
Hdd: 25 GB
System: Windows XP/Vista/7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.