Proszę czekać...

Guild Wars 2: End of Dragons

Guild Wars 2: End of Dragons

Dystrybutor: NCSoft
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 169.99 zł
Twoja cena: 97.99 zł

lub 411.56 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Guild Wars 2: End of Dragons w ofercie na Keye.pl. Aktywacja na oficjalnej stronie. Wymaga podstawowej edycji Guild Wars 2.Guild Wars 2: End of Dragons to trzeci duży dodatek do gry MMORPG Guild Wars 2. Dodatek oferuje nową linię fabularną, której akcja osadzona jest na terenie Canthy – wyspiarskiego regionu będącego domem najstarszego ludzkiego narodu Tyri. Miejsce to przez 200 lat za sprawą klątwy było odcięte od świata. W tym czasie odkryto wiele pomysłowych zastosowań dla materiału znanego jako smoczy jadeit, co w połączeniu z bogactwem magii zapewniło lokalnym społecznościom dostęp do nieznanych nigdzie indziej rozwiązań i technologii.

Napędzający rozwój i dobrobyt smoczy cykl zaczyna jednak wygasać. Dzięki temu Cantha prawdopodobnie ponownie stanie się częścią większego świata, ale ceną za to może być utrata postępu wypracowanego przez lata izolacji. End of Dragons to klasyczny dodatek, który nie przynosi żadnych rewolucyjnych zmian i zamiast tego koncentruje się na rozbudowie zawartości Guild Wars 2. Rozszerzenie przede wszystkim wprowadza wiele nowych lokacji i przygód. Projekt oferuje także dodatkowego wierzchowca w postaci wielkiego żółwia oblężniczego. Jest to pierwsze zwierzę w grze, na którym mogą zmieścić się dwaj gracze. Rozszerzenie wprowadza także nową łódkę typu skif, służącą do transportu grup graczy, oraz wzbogaca rozgrywkę o mechanikę wędkowania, pozwalającą zdobywać dodatkowe pożywienie i brać udział w specjalnych turniejach mających wyłonić najlepszych wędkarzy Tyrii.

End of Dragons oferuje również nowe elitarne specjalizacje dla wszystkich dziewięciu profesji, wprowadzające nieznane wcześniej mechanizmy rozgrywki. Nie zabrakło także świeżych wyzwań typu strike missions dla dziesięcioosobowych drużyn graczy i oraz masy dodatkowych przedmiotów, w tym trzeciej generacji legendarnego uzbrojenia. (Źródło: www.gry-online.pl)

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.