Proszę czekać...

Euro Truck Simulator 2: GOTY

Euro Truck Simulator 2: GOTY

Dystrybutor: SCS Software
Język:


Region: PL
Platforma:
Cena sugerowana: 149.99 zł
Twoja cena: 129.99 zł

lub 545.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Euro Truck Simulator 2 GOTY w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Euro Truck Simulator 2 GOTY zawiera:

  • Euro Truck Simulator 2
  • DLC Ice Cold Paint Jobs Pack
  • DLC Going East!    
  • DLC Force of Nature Paint Jobs Pack    
  • Scania Truck Driving Simulator    
  • DLC Polish Paint Jobs Pack    
  • DLC Halloween Paint Jobs PackFabryki produkują, a sklepy sprzedają towary. Tylko zanim produkty trafią z hal fabrycznych na półki sklepowe, to ktoś musi je przewieźć. Dlatego codziennie przez drogi suną tysiące ciężarówek. Ich kierowcy całe dnie spędzają w trasie, aby na czas dostarczyć towary.

Euro Truck Simulator 2 to symulator samochodu ciężarowego. Po zakupie pojazdu uderzasz w trasę, aby wykonać pierwsze zlecenia. Zarobione pieniądze wydasz na bieżące utrzymanie samochodu i odłożysz na dalsze zakupy, choćby markowych ciężarówek od Scanii, MAN-a i Renault.

Euro Truck Simulator 2: Going East! Ekspansja Polska to dodatek do uznanego symulatora. Tak jak w podstawowej wersji, Twoim głównym zadaniem jest prowadzenie firmy transportowej i przemierzanie Europy, wypełniając zlecenia. Dodatek wprowadza do gry trzynaście nowych, większych niż do tej pory miast na terytorium Europy Środkowo-Wschodniej. Wirtualna Polska to już nie tylko Poznań czy Wrocław, ale także Warszawa czy Łódź. Odwiedzisz także dwie największe lokacje w uniwersum Euro Truck Simulator 2 – Budapeszt i Debreczyn.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Core 2 Duo 2.2 GHz
Karta graficzna: GeForce 6800
Pamięć RAM: 2 GB RAM
Hdd: 1.2 GB HD
System: Windows XP / Vista / 7

Zaloguj się, żeby dodać opinie.