Proszę czekać...

ESET Cyber Security Pro (1 MAC / 1 Rok)

ESET Cyber Security Pro (1 MAC / 1 Rok)

Dystrybutor: ESET
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 169.99 zł
Twoja cena: 94.99 zł

lub 398.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

ESET Cyber Security Pro (1 MAC / 1 Rok) w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na oficjalnej stronie.Ciesz się bezpieczeństwem w sieci z nagradzaną ochroną od ESET. Legendarna technologia wykrywania ESET daje Twojemu komputerowi szybką i potężną ochronę przed zagrożeniami - niezależnie od tego, czy korzystasz z sieci do pracy lub rozrywki.

Chroń swój świat w sieci - Funkcje antywirus i antyspyware oparte na legendarnej technologii ESET NOD32® ochronią Twoją maszynę przed wszelkimi zagrożeniami. Z kolei anti-phishing zabezpieczy Cię przed wyłudzaniem danych na odwiedzanych stronach internetowych.

Zachowaj pełną moc komputera - ESET ma niemal niezauważalny wpływ na wydajność pracy, zostawiając większość mocy obliczeniowej komputera Twoim programom codziennego użytku. Dzięki temu grasz, pracujesz i przeglądasz sieć bez żadnych spowolnień.

Ochrona dzieci w internecie - Dzięki Parental Control możesz pokazywać dzieciom tylko dobre strony Internetu. Zablokuj potencjalnie szkodliwe treści za pomocą ponad 20 dostępnych filtrów. Za pomocą ręcznych ustawień dodaj te, które uważasz za niepożądane.

Zainstaluj i zapomnij lub dostosuj ustawienia - Ciesz się natychmiastową i pełną ochroną programu za pomocą domyślnych ustawień lub skonfiguruj je po swojemu używając Ustawień dla Zaawansowanych Użytkowników. Dostosuj czas oraz zakres skanowania do własnych potrzeb.

Wszystkie składniki ochrony, których potrzebujesz:
- Antywirus
- Antyspyware
- Skanowanie w chmurze
- Anti-Phishing
- Zapora osobista
- Kontrola rodzicielska
- Kontrola nośników wymiennych
- Znikomy wpływ na system
- Tryb prezentacji

Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.