Proszę czekać...

Empire: Total War Collection

Empire: Total War Collection

Dystrybutor: The Creative Assembly
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 29.99 zł
Twoja cena: 29.99 zł

lub 125.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Empire: Total War Collection w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Empire: Total War Collection to zestaw zawierający:

grę Empire: Total War

Dodatek Empire: Total War - Warpath Campaign

DLC Empire: Total War - Elite Units of the West

DLC Empire: Total War - Elite Units of America

DLC Empire: Total War - Special Forces and Empire Pre-Order Units

DLC Empire: Total War - Elite Units of the East

 

Empire: Total War to gra łącząca cechy strategii turowych i strategii czasu rzeczywistego, stworzona przez studio The Creative Assembly, w której gracze przenoszą się do XVIII wieku, by walczyć o dominację na lądzie i morzu.

 

Ogółem w grze pojawia się jednak około 50 państw. Gracze mogą wybierać spośród 12 krajów, na których czele chcą stanąć. Są to Imperium Brytyjskie, Republika Zjednoczonych Prowincji, Francuskie Imperium Kolonialne, Imperium Osmańskie, Królestwo Prus, Królestwo Hiszpanii, Rzeczpospolita Obojga Narodów, Imperium Rosyjskie, Królestwo Szwecji, Trzynaście kolonii / Stany Zjednoczone, Cesarstwo Austrii oraz Konfederacja maracka. W grze można określić ustrój państwa, wybierając między monarchią absolutną, monarchią konstytucyjną lub republiką.

 

Empire: Total War naszym celem jest walka o dominację w Europie, Azji, Ameryce Północnej, Północnej Afryce i na Bliskim Wschodzie. Aby wygrać, musimy zdobyć i utrzymać określoną liczbę prowincji, zależną od poziomu trudności i długości kampanii. Możemy nie tylko podbijać kolejne tereny, ale też wykorzystywać dyplomację i szpiegów. Oczywiście, nie możemy też zadniedbać ekonomii. Rozgrywka dzieli się na dwie części: na mapie strategicznej gracze zarządzają swymi włościami (mogą np. wznosić szkoły i uniwersytety, by dokonywać odkryć naukowych), zaś podczas walk przenoszą się na trójwymiarowe pole bitwy. Żołnierze wyposażeni są w muszkiety, mogą też posługiwać się armatami, co wpływa na taktykę, jaką musimy obrać. Walki można toczyć zarówno na lądzie, jak i na morzu. Podczas bitew morskich można dowodzić całą flotą lub pojedynczymi statkiami, a po przystąpieniu do abordażu przejąć kontrolę nad żołnierzami.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: 2.4 GHz Intel Pentium
Karta graficzna: 256 MB
Pamięć RAM: 1 GB RAM
System: Windows XP SP 2 / Windows Vista

Zaloguj się, żeby dodać opinie.