Proszę czekać...

Elden Ring

Elden Ring

Dystrybutor: FromSoftware
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 299.99 zł
Twoja cena: 209.99 zł

lub 881.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Elden Ring w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Powstań, zmatowieńcze. Pozwól prowadzić się łasce, by posiąść moc Eldeńskiego Kręgu i zostać władcą na Ziemiach Pomiędzy.

- Olbrzymi świat pełen ekscytujących przygód - Rozległy świat, który płynnie łączy rozległe przestrzenie, różnorodne sytuacje oraz olbrzymie lochy ze skomplikowanymi trójwymiarowymi projektami. Jego eksploracja to radość z odkrywania nieznanego i mierzenia się z wielkimi niebezpieczeństwami, a pokonywanie tych trudności dostarcza niemałej satysfakcji.

- Stwórz własną postać - Oprócz określenia wyglądu postaci możesz swobodnie wybierać broń, zbroję i magię, którymi się posługuje. Możesz także rozwijać postać w zgodzie z własnym stylem gry. Na przykład zwiększając siłę jej mięśni, stworzysz potężnego wojownika, możesz też jednak postawić na opanowanie zdolności magicznych.

- Epicki dramat zrodzony z mitów - Wielowarstwowa, stopniowo odsłaniana fabuła. Epicki dramat, w którym najróżniejsze myśli postaci splatają się na Ziemiach Pomiędzy.

- Wyjątkowa rozgrywka online, w luźny sposób łącząca cię z innymi - Poza grą wieloosobową, w której możesz łączyć się bezpośrednio z innymi graczami i podróżować razem z nimi, rozgrywka zawiera też wyjątkowy asynchroniczny element sieciowy, dzięki któremu poczujesz obecność pozostałych graczy.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.