Proszę czekać...

EA Sports FC 24

EA Sports FC 24

Dystrybutor: EA Sport
Język:


Region: GLOBAL
Platforma:
Cena sugerowana: 199.99 zł
Twoja cena: 159.99 zł

lub 671.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

EA Sports FC 24 w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie EA APP (ORIGIN).Gra piłkarska od znanego z serii FIFA studia EA Sports. Jest to pierwsza tego typu produkcja od ponad trzydziestu lat, która nie powstała we współpracy z organizacją FIFA – brak porozumienia odnośnie do współpracy, przełożył się na decyzję o stworzeniu nowej marki.

Wzorem popularnej FIF-y, w EA Sports FC 24 bierzemy udział w meczach piłki nożnej, dążąc do wygrywania kolejnych trofeów. W grze mamy możliwość uruchomienia zarówno szybkiego meczu, jak i kariery obejmującej losy trenera lub pojedynczego zawodnika w jego drodze na szczyt.

W EA Sports FC 24 powróciły tryby Volta Football (inspirowany uliczną piłkę nożną) oraz niezwykle popularny Ultimate Team. W tym ostatnim ponownie mamy możliwość zbudowania własnego zespołu za pomocą zakupionych lub wylosowanych paczek ze sportowcami. Doczekał się on jednak kluczowych zmian, wśród których znalazła się opcja tworzenia składów hybrydowych – złożonych z kobiet i mężczyzn. System zgrania drużyny pozostał w tym przypadku niezmienny, nadal premiując korzystanie z kadry opartej na jednej narodowości czy lidze.

Kolejną istotną zmianą jest wprowadzenie Ultimate Team Evolution, pozwalającego na ulepszanie zawodników oraz zawodniczek poprzez spełnianie konkretnych kryteriów. Nasza drużyna nie musi już składać się wyłącznie z gwiazd, by mogła równać się z kadrą rywali. Co więcej, w EA Sports FC 24 znaczenie ma nie tylko ogólna ocena podopiecznych, ale też ich style gry – różne konfiguracje odbiją się na zachowaniu zespołu w trakcie meczu.

Produkcja może pochwalić się pełną licencją na przeszło 19 tys. zawodników, 700 zespołów, 100 stadionów oraz 30 lig. Dzięki temu w EA Sports FC 24 znajdziemy zarówno drużyny z najsłynniejszych rozgrywek (Premier League, La Liga, Ligue 1, Serie A, Bundesliga), jak i tych mniej popularnych (K League). Tytuł poświęca też więcej miejsca kobiecej rywalizacji, wprowadzając m.in. Ligę Mistrzyń UEFA.
 

 

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.