Proszę czekać...

Dungeons & Dragons: Dark Alliance

Dungeons & Dragons: Dark Alliance

Dystrybutor: Tuque Games
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 189.99 zł
Twoja cena: 154.99 zł

lub 650.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Dungeons & Dragons: Dark Alliance w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie Steam.Pokonaj legendarne potwory w Dungeons & Dragons: Dark Alliance! Połącz siły z grupą do czterech znajomych i walcz z kultowymi potworami z Dungeons & Dragons w nowej grze akcji RPG Dungeons & Dragons: Dark Alliance.

Dark Alliance ożywia świat Dungeons & Dragons w niesamowitej grze akcji RPG, wypełnionej dynamiczną współpracą i walkami w czasie rzeczywistym. Mroźne olbrzymy i mściwe smoki panoszą się bez kontroli po Dolinie Lodowego Wichru, a armie zła z każdym dniem stają się coraz silniejsze. Teraz czterech bohaterów musi odpierać ataki potworów i bronić świata przed mrokiem. Wybierz bohatera i dołącz do maksymalnie czworga znajomych, aby walczyć z legendarnymi potworami.

Eksploruj mroźny świat Doliny Lodowego Wichru, pokonując potężnych bossów, zdobywając wspaniały sprzęt i odblokowując nowe umiejętności, które pomogą w podejmowaniu jeszcze większych wyzwań. Uzbrój drużynę. Walcz jak diabli.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.