Proszę czekać...

Dragon Age Inquisition - Game of the Year Edition

Dragon Age Inquisition - Game of the Year Edition

Dystrybutor: Bioware
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 89.99 zł
Twoja cena: 64.99 zł

lub 272.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Dragon Age Inquisition - Game of the Year Edition w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie ORIGIN.Edycja Game of the Year zawiera grę Dragon Age Inquisition oraz dodatki:

- Dragon Age: Inkwizycja – Zstąpienie
- Dragon Age: Inkwizycja – Intruz
- Dragon Age: Inkwizycja – Szczęki Hakkona
- Dragon Age: Inkwizycja – Łupy Qunari
- Dragon Age: Inkwizycja – Awarskie łupy
- dodatki z edycji Deluxe

Dragon Age: Inquisition (Inkwizycja) to kolejna odsłona popularnej serii gier RPG studia BioWare i firmy Electronic Arts zapoczątkowanej w 2009 roku za sprawą Dragon Age: Początek.

W grze Dragon Age: Inquisition przenosimy się do pogrążonej w chaosie krainy Thedas, stojącej na skraju zagłady. Gracz, jako członek kilkuosobowej drużyny Inkwizytorów, wspólnie ze swoimi towarzyszami, musi odeprzeć atak templariuszy, smoków i innych najeźdźców, by przywrócić dawny porządek.

Świat, w którym toczy się akcja Dragon Age: Inquisition, ma charakter otwarty, co oznacza, że poszczególne zadania można wykonywac na wiele różnych sposobów, często w dowolnej lokacji. Na tym jednak nie koniec – wszystkie decyzje podjęte przez gracza w trakcie rozgrywki, mają wpływ na przebieg zdarzeń a nierzadko także na wygląd krainy Thedas.

Przed rozpoczęciem zabawy z Dragon Age: Inquisition musimy stworzyć swojego bohatera, określając jego rasę, płeć oraz wygląd. Twórcy przygotowali wiele możliwości personalizacji postaci, zatem możemy ją dostosować wedle własnych preferencji. Wraz z postępami w rozgrywce gracz odblokowuje dostęp do nowych zdolności swojego bohatera.

Dragon Age: Inquisition zawiera dynamiczny system walki, umożliwiający przeprowadzanie starć na dwa sposoby. Możemy kierować wyłącznie swoją postać – wówczas pozostałe będą kierowane przez sztuczna inteligencję. Istnieje także tryb taktyczny, gdzie jednocześnie mamy kontrolę nad wszystkimi członkami drużyny i sami wybieramy, z jakich zdolności mają skorzystać w trakcie potyczki.

Opisywana produkcja powstała w oparciu o technologię Frostbite 3 – dzięki niej lokacje (górskie szczyty, pustynie, ulice miast, etc.), modele postaci i wszystkie obiekty otoczenia występujące w Dragon Age: Inquisition prezentują się wyjątkowo szczegółowo.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.