Proszę czekać...

Darkest Dungeon - Ancestral Edition

Darkest Dungeon - Ancestral Edition

Dystrybutor: Red Hook Studios
Język:


Region: Global
Platforma:
Cena sugerowana: 159.99 zł
Twoja cena: 99.99 zł

lub 419.96 PR

Dostępność: Dostępny
Opis gry

Darkest Dungeon - Ancestral Edition w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Ancestral Edition zawiera dodatkowo DLC - The Crimson Court, The Shieldbreaker oraz cyfrowy soundtrack.

 

Darkest Dungeon to turowa gra cRPG utrzymana w klimacie mrocznego fantasy. Produkcję opracowało studio Red Hook. Akcja rozgrywa się w ponurym świecie fantasy, przypominającym rozwojem technologicznym ziemskie średniowiecze.

 

Kampania rozgrywa się głównie w ruinach starej twierdzy oraz znajdującym się pod nią olbrzymim systemie lochów. Władanie objęły siły ciemności w wyniku lekkomyślności ostatniego pana tych ziem. Podczas przygód odkryjemy całą przeszłość jego rodu oraz prawdę o plugastwie, które jego członkowie sprowadzili na ten świat.

 

W Darkest Dungeon gracze zajmują się głównie eksplorowaniem pełnych pułapek i potworów podziemi. Wyprawy te zostały jednak zrealizowane w sposób odmienny od standardów gatunku RPG. Kluczową rolę odgrywa tutaj bowiem stan emocjonalny postaci, a nie ich ekwipunek. Sercem rozgrywki jest system symulujący psychikę bohaterów. Członkowie drużyny nie są bowiem niezłomnymi herosami i przerażające doświadczenia nie pozostają bez wpływu na ich stan emocjonalny, więc podczas zabawy zmuszeni są do radzenia sobie ze stresem i fobiami.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Karta graficzna: kompatybilna z Open GL 3.2+, 1080p
Pamięć RAM: 2 GB
Hdd: 2 GB
System: Windows XP

Zaloguj się, żeby dodać opinie.