Proszę czekać...

Call of Duty: Infinite Warfare

Call of Duty: Infinite Warfare

Dystrybutor: Infinity Ward
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 99.99 zł
Twoja cena: 94.99 zł

lub 398.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Call of Duty: Infinite Warfare w ofercie na Keye.pl. Klucz należy aktywować na platformie STEAM.Nowa odsłona kultowej serii pierwszoosobowych gier akcji Call of Duty, której akcja – po raz pierwszy w historii cyklu - rozgrywa się w przestrzeni kosmicznej Układu Słonecznego.

 

Call of Duty: Infinite Warfare to gra wyprodukowana przez utalentowane studio Infinity Ward, które za sprawą Activision udostępniło swoje dzieło na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Wykorzystując zdobyte doświadczenie twórcy przygotowali trzy zróżnicowane warianty rozgrywki: kampanię fabularyzowaną, tryb wieloosobowy oraz tryb Zombies.

 

Akcja Call of Duty: Infinite Warfare rozgrywa się w odległej przyszłości i pozwala śledzić losy konfliktu na wielką skalę toczącego się w Układzie Słonecznym. Głównym bohaterem jest pilot elitarnych sił specjalnych, kapitan Reyes, który dowodzi jednym z ostatnich ziemskich okrętów, Retribution. Zdziesiątkowane siły koalicji podejmują dramatyczną walkę z nieprzyjaciółmi w wyjątkowo trudnych warunkach.

 

Nowy system poruszania się to cecha charakterystyczna trybu multiplayer w Call of Duty: Infinite Warfare, który zmusza gracza to wykorzystywania elementów otoczenia w celu opracowania stosownej taktyki na polu walki. Poza standardowym wariantem zabawy wieloosobowej, dostępny jest także moduł współpracy, Zombies, gdzie na śmiałków czekają starcia z hordami nieumarłych stworów.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji
Wymagania systemowe
Procesor: Intel Core i3-3225 @ 3.30GHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
Pamięć RAM: 8 GB
Hdd: 70 GB
System: Windows 7 64-bit

Zaloguj się, żeby dodać opinie.