Proszę czekać...

XBOX Live Gold 14 dni PL/EU/US

XBOX Live Gold 14 dni PL/EU/US

Dystrybutor: Microsoft
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 19.99 zł
Twoja cena: 9.99 zł

lub 41.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Kod aktywuje na Twoim koncie XBOX Live usługę GOLD na 14 dni. Działa na kontach PL, EU i US.Uwaga! Ten kod nie daje dostępu do darmowych gier oraz zniżek w ramach usługi Gold. Kod umożliwia rozgrywkę online, ale nie zmienia statusu konta na Gold.

Uwaga! Kod nie zadziała na kontach, które wcześniej miały status Gold! Jeśli konto miało aktywną płatną usługę Gold, próbne kody takie jak ten nie zadziałają.

Subskrypcje próbne Xbox Live podlegają limitom i ograniczeniom, które warunkują ich przyznanie: http://support.xbox.com/pl-PL/billing/xbox-subscriptions/trial-gold-subscription

XBOX Live GOLD to usługa sieciowa Microsoftu dostępna w konsoli XBOX One oraz XBOX 360, ​ która pozwala na pobieranie uaktualnień do gier, wersji demonstracyjnych, gier Arcade, kompozycji pozwalających spersonalizować wygląd dashboarda itp.

​Walutą za którą możemy kupić gry, filmy i inne produkty oferowane wewnątrz usługi XBOX LIVE są punkty Microsoft. Wystarczy, że zalogujesz się do konta i wymienisz je na pożądaną grę, czy film, a następnie ściągniesz ją na twardy dysk swojej konsoli.

​Rozróżnamy konta Europejskie i Amerykańskie. Od roku 2011 są również dostępne konta polskie. Jeśli nie pamętasz na jak kraj rejestrowałeś swoje konto, należy zalogować się na nie, kliknąć "Zarządzanie kontem" i przejść do opcji Zarządzanie Danymi Billingowymi. Znajduje się tam pełen adres jaki wybrałeś tworząc konto.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.