Proszę czekać...

XBOX Live Gold 13 Miesięcy PL/EU/US

XBOX Live Gold 13 Miesięcy PL/EU/US

Dystrybutor: Microsoft
Język:


Region: PL/EU/US
Platforma:
Cena sugerowana: 180.00 zł
Twoja cena: 199.99 zł

lub 839.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Kod aktywuje na Twoim koncie XBOX Live usługę GOLD na 13 miesięcy. Działa na kontach PL, EU i US.XBOX LIVE to usługa sieciowa Microsoftu dostępna w konsoli XBOX One oraz XBOX 360. XBOX LIVE pozwala na pobieranie uaktualnień do gier, wersji demonstracyjnych, gier Arcade, kompozycji pozwalających spersonalizować wygląd dashboarda itp.

Xbox Live Gold - pozwala na granie online, pobieranie darmowych materiałów i kupowanie płatnych dzięki punktom Microsoft.

Walutą za którą możemy kupić gry, filmy i inne produkty oferowane wewnątrz usługi XBOX LIVE są punkty Microsoft. Wystarczy, że zalogujesz się do konta i wymienisz je na pożądaną grę, czy film, a następnie ściągniesz ją na twardy dysk swojej konsoli.

Rozróżnamy konta Europejskie i Amerykańskie. Od roku 2011 są również dostępne konta polskie. Jeśli nie pamętasz na jak kraj rejestrowałeś swoje konto, należy zalogować się na nie, kliknąć "Zarządzanie kontem" i przejść do opcji Zarządzanie Danymi Billingowymi. Znajduje się tam pełen adres jaki wybrałeś tworząc konto.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.