Proszę czekać...

Xbox Game Pass Ultimate - 14 dni

Xbox Game Pass Ultimate - 14 dni

Dystrybutor: Microsoft
Język:


Platforma:
Cena sugerowana: 29.99 zł
Twoja cena: 19.99 zł

lub 83.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

Kod aktywuje na Twoim koncie XBOX Live usługę Xbox Game Pass Ultimate na 14 dni. Działa na kontach PL i EU.Zawiera Xbox Live Gold oraz Game Pass - klucz Trial.

Uwaga! Kod nie zadziała na kontach, które wcześniej miały status Gold! Jeśli konto miało aktywną płatną usługę Gold, próbne kody takie jak ten nie zadziałają.

Korzystaj z nieograniczonego dostępu do ponad 100 gier na konsole Xbox One i Xbox 360. Znajdziesz tu różnorodne gry, w tym ekskluzywne tytuły, takie jak Halo, Gears of War i Fable. Tak wiele gier do odkrycia i pobrania na zawsze zmieni sposób, w jaki korzystasz z konsoli Xbox. Czekają na Ciebie wszystkie gatunki – od przygodówek i gier akcji po gry rodzinne, strzelanki, sportowe, łamigłówki i wiele więcej. Nowe tytuły dodawane są co miesiąc, dlatego zawsze będziesz mieć dostęp do szerokiej oferty gier.

Pobieraj gry bezpośrednio na konsolę i graj w nie online lub offline w pełnej wierności bez problemów ze strumieniowaniem czy łącznością. Niezależnie czy to nowa podróż, którą chcesz odbyć, czy stara historia, którą chcesz usłyszeć raz jeszcze, we wszystkie gry możesz grać tak, jak lubisz.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.