Proszę czekać...

World of Warcraft Shadowlands - Heroic Edition EU

World of Warcraft Shadowlands - Heroic Edition EU

Dystrybutor: Blizzard
Język:


Region: EU
Platforma:
Cena sugerowana: 299.99 zł
Twoja cena: 289.99 zł

lub 1217.96 PR

Dostępność: Chwilowy brak
Opis gry

World of Warcraft: Shadowlands - Heroic Edition EU - w ofercie na keye.pl. Klucz należy aktywować na koncie Battle.net EU.Wymagane posiadanie na europejskim koncie Battle.net gry World of Warcraft z aktywnym abonamentem.

W Edycji Heroic gracze otrzymują dodatkowo:

- natychmiastowy dostęp do błyskawicznego awansu postaci na poziom umożliwiający grę w zawartość dodatku Shadowlands,
- latającego wierzchowca: Zaczarowanego wiecznego żmija (Ensorcelled Everwyrm),
- zestaw do transmogryfikacji Szaty Wiecznego Tułacza (Vestments of the Eternal Traveler) - po wykonaniu odpowiedniego zadania.

Co kryje się poza znanym nam światem? Kraina Cieni – miejsce spoczynku dusz wszystkich zmarłych na przestrzeni dziejów śmiertelników – tych dobrych, lecz także niegodziwców.

Przekrocz progi zaświatów - Kraina Cieni to rozległy świat zamieszkiwany przez umarłych. Wyrusz w podróż przez niezwykłe zaświaty, gdzie na dusze tych, którzy przeszli na drugą stronę, czekają wspaniałe cuda, ale też przerażające koszmary.

Wybierz pakt - Sprzymierz się z jednym z czterech paktów sprawujących władzę w Krainie Cieni. Każda z tych niezwykłych grup sprawuje pieczę nad zmarłymi, kierując się własnymi ambicjami oraz motywami działania i może zapewnić ci niesamowite moce.

Przypuść szturm na wieczne więzienie - Wystaw na próbę swoje męstwo i wespnij się na szczyt Torghastu – Wieży Potępionych. Te jedyne w swoim rodzaju, nieskończenie grywalne i nieustannie zmieniające się podziemia położone w najczarniejszym sercu Czeluści, gdzie wiecznej kaźni doznają dusze najbardziej nikczemnych niegodziwców.

Galeria
Kategoria wiekowa
Instrukcja aktywacji

Zaloguj się, żeby dodać opinie.